22. 6. 2024

Zasedání zastupitelstva 29. února 2016

pdf
Hlavní témata zasedání
Školský obvod, splašková kanalizace Vltavská – Zahradní – Příčná
Místo a čas
Volnočasové centrum, 18.00 h

Program

Č. Bod programu Zvukový záznam Další informace
1
Rozpočtové opatření č. 1/2016
  Žádné informace nejsou k dispozici.
2
Kupní smlouva mezi Auré v.o.s. a obcí Nelahozeves na pozemek parc.č 63/3 v k.ú. Nelahozeves (vstup do MŠ Nelahozeves) a parc.č. 40 v k.ú. Lešany (park s dětským hřištěm)
 

Zastupitelstvo v prosinci schválilo záměr odkoupení pozemku dětského hřiště na návsi v Lešanech. Pozemek z historických důvodů patří Státnímu statku Křivoklát. Odhadní kupní cena činí 319 560 Kč. Dokud nebude pozemek ve vlastnictví obce, nelze na rekonstrukci hřiště získat žádnou dotaci.

Obdobná situace panuje u pozemku, který slouží jako vstup do MŠ Nelahozeves ve Školní ulici.

3 Nabídka obci k odkoupení pozemku p.č. 197/218 k. ú. Nelahozeves  

 

4 Nabídka obci k odkoupení pozemku p.č. 256/23 k. ú. Nelahozeves    
5 Smlouva o společném školském obvodu   Na posledním zasedání byla diskutována otázka společného školského obvodu. Starosta předložil zastupitelstvu smlouvu s městem Kralupy nad Vltavou, které by garantovalo dětem z Nelahozevsi místa na II. stupni ZŠ v kralupských školách. Z následné diskuse ale vyplynulo, že část občanů by ráda měla podobnou garanci spíše vůči městu Veltrusy. O věci nyní bude zastupitelstvo jednat znovu.
6 Vlajka pro Tibet   V roce 2015 zastupitelstvo nepodpořilo vyvěšení vlajky pro Tibet. Psali jsme o tom tehdy v článku: Nelahozeves letos tibetskou vlajku nevyvěsí. Letos se bude o vyvěšení jednat znovu.
7 Kanalizace – informace o dalším postupu výstavby kanalizace v obci   O tématu jsme naposledy psali v článku: Dočká se letos Vltavská–Zahradní–Příčná kanalizace?
8 Schválení výše spoluúčasti občanů na výstavbu kanalizace (Vltavská, Zahradní, Příčná, Nová)   Viz předchozí bod.
9 Schválení záměru – přímé zadání veřejné zakázky   Obec chce bez soutěže zadat projektantovi Jaroslavu Kaňkovi zakázku na vytvoření projektové dokumentace výstavby podlaží nad současnou školní jídelnou. Celková sjednaná cena za projektovou dokumentaci činí 425 tisíc Kč. Podrobnosti v záměru. O projektu jsme naposledy psali v článku Rozšíření základní školy se do příštího roku asi nestihne
10 Diskuze    

pdfPozvánka

Zvukový záznam

Bude doplněn po skončení zasedání.

Informace o pořizování a zveřejňování zvukových záznamů zastupitelstva

{jcomments on}