18. 4. 2024

Zasedání zastupitelstva 26. února 2015

pdf
Hlavní témata zasedání
Zateplení MŠ Zagarolská, Vlajka pro Tibet
Místo
hasičárna
Přítomni
Květuše Dittrichová, Josef KebrleJosef Kukla, Pavel Matoušek, Olga Riegertová, František Šimek, Václav Turecký, Ladislav Velič (8 zastupitelů)
Nepřítomni
Jiří Kratochvíl

Program

Č. Bod programu Zvukový záznam Další informace
1 Schválení smlouvy na zateplení MŠ Zagarolská s firmou FT-stavby s.r.o., Chrudim 3:05

Zastupitelstvo schválilo smlouvu s dodavatelem zateplení MŠ Zagarolská. Podrobnosti v článku: Napodruhé to vyšlo: Soutěž na zateplení MŠ Zagarolská má vítěze

2 Projednání připojení se k mezinárodní kampani „Vlajka pro Tibet” 11:42

V loňském roce, ještě za vedení Petry Urbanové, obec Nelahozeves historicky poprvé vyvěsila 10. března na budově obecního úřadu tibetskou vlajku. Vyvěšením vlajky se obec připojila k mezinárodní kampani Vlajka pro Tibet, jejímž cílem je poukázat na dlouhodobé porušování lidských práv v Tibetu. O tématu jsme informovali v následujících článcích:

V letošním roce se starosta Josef Kebrle rozhodl otázku vyvěšení vlajky předložit k posouzení zastupitelstvu. Ukázalo se totiž, že mezi zastupiteli na tuto aktivitu panují různé názory. Zastupitelstvo nakonec vyvěšení vlajky neschválilo. Podrobnosti v článku: Nelahozeves letos tibetskou vlajku nevyvěsí

Žádost koordinátora akce “Vlajka pro Tibet” adresovaná obci Nelahozeves[269.97 KB]

3 Diskuse 16:19 Diskuse se věnovala problematice psích exkrementů, dopravním opatřením po dobu uzavírky mostu TGM a připravované autobusové zastávce U trafa.

pdfPozvánka[135.23 KB]

pdfZápis

Zvukový záznam

{mp3}a16/78/zvukovy-zaznam{/mp3}

Informace o pořizování a zveřejňování zvukových záznamů zastupitelstva

{jcomments on}