5. 3. 2024

Pavel Matoušek

matousek-2

Pavel Matoušek (* 22. listopadu 1973) je bývalý člen zastupitelstva Nelahozevsi.

Vyučil se v oboru instalatér-topenář. Po základní vojenské službě nastoupil u profesionálních hasičů, kde působil déle než tři roky. Přes rok prodával instalatérské potřeby, kde se vypracoval na vedoucího prodejny. Od roku 1997 pracuje jako DTP operátor a logistik v reklamní firmě.

V Nelahozevsi (část Lešany-Resort) bydlí od roku 2009. V roce 2010 byl zvolen zastupitelem Nelahozevsi za Sdružení nezávislých kandidátů Lešany pro Nelahozeves. Od června 2011 až do konce volebního období byl předsedou kontrolního výboru zastupitelstva.

Ve volbách v říjnu 2014 kandidoval z druhého místa na kandidátce Dvořákova Nelahozeves. Mandát sice neobhájil, ale do zastupitelstva se vrátil již počátkem ledna 2015 jako první náhradník kandidátky poté, co na mandát zastupitele rezignovala Petra Urbanová.

V komunálních volbách v roce 2018 již mandát neobhajoval.

V roce 2009 založil webové diskusní fórum pro obyvatele části obce Lešany-Resort, které si brzy získalo velkou popularitu. Záběr diskusního fóra se postupně rozšířil na celou Nelahozeves a v současné době je součástí komunitního portálu Nela.cz kde Pavel Matoušek až do února 2013 působil jako jeden z administrátorů.

Je ženatý a má dvě děti.

Další informace