Životní prostředí -

Kancelář pro uvádění věcí na pravou míru

Starosta obce Jaroslav Otásek bude mít u mne ještě dlouho velké černé mínus za předvolební číslo Nelahozeveského zpravodaje, které mu posloužilo jako bezplatná kampaň, zatímco všichni ostatní kandidáti museli letáky tisknout na vlastní náklady a pracně je ve svém volném čase distribuovat po obci.

Odpustil bych mu to, kdyby byly informace ve zpravodaji aspoň objektivní a vyvážené. Ale ani to se bohužel nestalo, zejména v souvislosti se skládkou.

Veřejné setkání občanů se starostou Nelahozevsi aneb Reklama na firmu .A.S.A.

skladka_pozar

Ilustrační foto - požár skládky Uhy v roce 2005

Na běžných veřejných zasedáních zastupitelstva se málokdy sejde více než 20 občanů, ale schůzku s občany ke skládce, kterou narychlo pod tlakem svolal starosta obce Jaroslav Otásek, dorazilo ve středu 6. října 2010 téměř 150 lidí.

Starosta si zřejmě v předtuše problémů pozval řadu sobě nakloněných hostů, mezi kterými byli starostka obce Uhy Blanka Vaigeltová, starosta Turska Václav Vlk, zástupci Úholiček a městských částí Praha-Ďáblice a Březiněves. A v neposlední řadě odborníka na skládky Jindřicha Jinocha.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.