Výstavba

Kanalizace Vltavská, … – postřehy, připomínky

DSCF8613Následující článek byl napsán kvůli tomu, že se šíří fámy, že Blažkovi a další se nechtějí připojit na kanalizaci. Chceme proto upřesnit, o co nám vlastně jde.

Šoupátko ochrání Nelahozeves před povodní

1Nelahozeves je na velkou vodu připravena zase o něco lépe. Vilovou čtvrť v severní části Nelahozevsi nyní chrání před povodní nové zařízení.

Obec opravila kapličku na návsi v Lešanech

DSCF9955Kaplička v Lešanech se dočkala nového hávu. Obec památku z 18. století na podzim kompletně opravila, pomohla jí k tomu dotace.

Dočká se letos Vltavská–Zahradní–Příčná kanalizace?

DSCF8602Splašková kanalizace, kterou v letech 2008–2009 pokládala ve Vltavské, Zahradní a Příčné ulici firma POHL cz, se letos možná dočká dokončení. Obec má již hotový projekt a připravené peníze. Občané nyní studují návrhy smluv na instalaci tlakových přípojek.

Rybníčky se mají stát příjemným místem

DSCF3265Rybníčky u prameniště v Hleďsebi, které byly zrekonstruované v loňském roce, by měly dostat novou přívětivější podobu.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.