Výstavba

Zastupitelstvo schválilo Lex Jakoubek, aby mohlo zadat zakázku bez soutěže

DSCF3118Zastupitelstvo schválilo změnu směrnice o veřejných zakázkách, která v určitých případech umožní zadat zakázku až do výše 800 tisíc korun přímo jedinému uchazeči bez jakékoliv soutěže. Motivem je zakázka na dokončení projektu kanalizace ve Vltavské, Zahradní a Příčné ulici, kterou chce obec zadat vodohospodáři Martinu Jakoubkovi, majiteli firmy VHS PROJEKT.

Letos budeme hlavně projektovat

DSCF7787Investiční priority nového vedení obce začínají dostávat reálnější obrysy. Po dvou měsících veřejných diskusí zastupitelstvo na březnovém zasedání na návrh starosty schválilo hlavní investiční akce pro letošní rok.

Projekt zateplení MŠ Zagarolská provázejí potíže

DSCF6741Soutěž na dodavatele zateplení budovy č. 313 v Zagarolské ulici, kde se nachází mateřská škola, knihovna a volnočasové centrum, se musí vypsat znovu. Ve třech nabídkách včetně té vítězné se totiž našly chyby, a pokud by byly vyřazeny, v soutěži by už prakticky nikdo nezbyl.

Centrum volnočasových aktivit,, MAKRA, Jiří Kratochvíl

Napodruhé to vyšlo: Soutěž na zateplení MŠ Zagarolská má vítěze

IMG 5211Veřejná zakázka na zateplení budovy mateřské školy v Zagarolské ulici našla svého vítěze a práce mohou začít. Soutěž se musela opakovat kvůli četným chybám v nabídkách, Tentokrát soutěžící žádné chyby neudělali.

Hradební štola se už opravuje, většinu nákladů pokryje dotace

DSCF2207Oprava hradební štoly, poslední části páteřní kanalizační stoky jižní Nelahozevsi, po dvou letech příprav začala. Stavební firma v následujících měsících provede generální opravu celého obložení.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.