• Titulní stránka

Vyšel objížďkový jízdní řád autobusů

zastavka
V souvislosti s blížící se rekonstrukcí nelahozeveského mostu vyšly nové jízdní řády, které budou platit od 23. ledna až do ukončení rekonstrukce v létě letošního roku.

Dosavadní okružní linka Kralupy - Nelahozeves - Veltrusy - Kralupy se v novém jízdním řádu rozdělila na dvě části. První část bude jezdit z kralupského nádraží přes Lobeč a Lešany do zastávky U Nadjezdu, kde se otočí a pojede po této trase zase zpět. Druhá část linky bude obdobně obsluhovat trasu z nádraží přes Lobeček, Tesco, Kaučuk a Veltrusy se zakončením v zastávce Tukové závody.

Školní autobusy budou ráno vyjíždět v 7.05 hodin ze zastávky Tukové závody a v 7.25 hodin ze zastávky U Nadjezdu. Poslední autobus do jižní Nelahozevsi bude z nádraží odjíždět v 17.25 hodin. Do severní části Nelahozevsi však bude poslední autobus odjíždět už v 15.25 hodin. Tento spoj je navíc koncipován jako školní, takže nebude jezdit v období pololetních, jarních a letních prázdnin. Pro spojení do této části obce budou tedy muset občané využívat zejména vlakové spoje do zastávky Nelahozeves.

  • pdf
    Objížďkový jízdní řád ke stažení[11.75 KB]

Autobus, Rekonstrukce nadjezdu

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.