Veřejná správa -

Vést obec není sólový projekt, upozorňuje nový starosta Nelahozevsi Josef Kebrle

DSCF2886 Nelahozeves si pomalu zvyká na to, že starosta obce se může vyměnit i častěji než jednou za dvacet let. Uskupení Otevřená Nelahozeves sice ve volbách skončilo na druhém místě, různé okolnosti ale nakonec způsobily, že jeho lídr Josef Kebrle usedl 10. listopadu do funkce starosty.  Dostal tak příležitost ukázat nelahozeveské veřejnosti, že jeho agenda je širší než jen boj proti rozšíření skládky odpadů.

Poděkování občanům za volby

DSCF1667

Václav Turecký (vlevo) a Radek Modes na předvolebním setkání s občany. | Foto: Nela.cz
Vážení spoluobčané,

dovolte nám, abychom vám poděkovali za volební účast u nás v Nelahozevsi a hlavně za hlasy, které jste nám dali.

Je po volbách...

kebrle

Josef Kebrle u volební urny. | Foto: Nela.cz
Vážení spoluobčané,

dovolte mi, abych Vám na tomto místě, kde se odehrála podstatná část volební kampaně, poděkoval.

Volby vyhrála Dvořákova Nelahozeves

DSCF1919 V komunálních volbách v Nelahozevsi zvítězila Dvořákova Nelahozeves v čele se současnou starostkou Petrou Urbanovou.

Aktualizováno: Doplněny podrobné výsledky a jejich souhrnná analýza.

Hejtman Petera si v Nelahozevsi prohlédl nadjezd a podpořil místní ČSSD

NUM 2087

Prohlédli si nadjezd. (Zleva: místostarosta Nelahozevsi Josef Kukla, náměstek hejtmana Milan Němec, hejtman Miloš Petera, zastupitel Radek Modes a starosta Veltrus Richard Kyselý.) | Foto: Středočeský kraj
Do Nelahozevsi přijel ve středu na neohlášenou návštěvu hejtman Středočeského kraje Miloš Petera (ČSSD). Prohlédl si probíhající opravu železničního nadjezdu a setkal se s místostarostou Josefem Kuklou a zastupitelem Radkem Modesem, který je předsedou místní ČSSD.

Česká strana sociálně demokratická Nelahozeves – kandidátka č. 1

foto-modes Vážení občané, vážení přátelé,

bydlím zde v Nelahozevsi již osmým rokem a chtěl bych tu již zůstat nastálo. Pracuji jako obchodní manažer přes dvacet let, vždy jsem řídil lidi a s vyjednáváním lepších pozic se díky mé profesi setkávám dnes a denně.

Není jedno, kdo bude sedět v zastupitelstvu a na radnici

DSCF7211

Josef Kebrle
Milí spoluobyvatelé Nelahozevsi. Jsme na konci předvolebního období. Co mělo zaznít, zaznělo. Každý, kdo kandiduje, i naše sdružení Otevřená Nelahozeves, chce vyhrát volby. Máte doma letáky s programy. K dispozici facebooky, rozhovory, ankety. Pokud chcete, tak jste nejinformovanější voličstvo, co tu kdy bylo.

Nebudu měnit volební místnosti podle toho, jak lidi písknou, prohlásila starostka

DSCF6234

Volební místnost ve volnočasovém centru
Někteří obyvatelé severní Nelahozevsi se stále nesmířili s přestěhováním podhořanské volební místnosti z klubovny Dynama do vzdáleného volnočasového centra v Zagarolské ulici, které před květnovými volbami do Evropského parlamentu provedla starostka Petra Urbanová. Ta ale odmítá volební místnost na Dynamo vrátit a nespokojeným občanům vzkázala, že nebude volební místnost stěhovat podle toho, jak “písknou”. Volnočasové centrum podle ní poskytuje volební komisi i voličům lepší zázemí.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.