• Titulní stránka

Věra Bavorová má nominaci v anketě Hvězda za katedrou

DSCF0381
Ředitelku Základní školy Nelahozeves Věru Bavorovou nominovali žáci do ankety Mělnického deníku s názvem Hvězda za katedrou. Pro populární učitelku a ředitelku můžete hlasovat do středy 28. května.

Do šestého ročníku ankety nominovali žáci a učitelé z Mělnicka kromě Věry Bavorové dalších pět učitelů. Hlasovat lze pomocí kuponů z tištěných novin a na stránkách Mělnického deníku. Hlasovat na webu je možné pouze jednou z jedné IP adresy za celou dobu trvání ankety. V obou hlasováních jsou pak podle počtu hlasů stanovena pořadí, která se na závěr sečtou a tento součet určí vítěze. Hlasování na webu tedy obecně k vítězství nestačí, důležité jsou i výsledky "papírové" části ankety.

Již průběžné pořadí po prvním týdnu internetového hlasování ukazuje, že učitelky z velkých mělnických škol jsou ve výhodě, ostatně všechny dosavadní vítězky ankety za uplynulých pět let byly právě z Mělníka. Chcete-li tedy zvýšit šance Věry Bavorové, neváhejte, hlasujte a zapojte i své příbuzné a známé. Pokud ředitelka ZŠ Nelahozeves vyhraje, její žáci navíc od redakce Mělnického deníku dostanou speciální dort.

Ředitelku nelahozeveské základní školy nominovali žáci “jejího” V. ročníku, k nominaci se připojila učitelka Kristýna Kandlerová. Přečtěte si, co žáci v nominačním dopise Mělnickému deníku o své třídní učitelce napsali.

Vážená redakce, zasíláme Vám jednu „hvězdu“!

Paní učitelka Věra Bavorová nás učí od 1. ročníku. V současnosti jsme žáci 5. ročníku. Paní učitelka je zároveň ředitelkou naší školy. Učí nás český jazyk, matematiku a výtvarnou výchovu. Byť nemáme v lásce český jazyk jako paní učitelka, tak jsme jejími velkými „mazánky“. Proto i náš třídní časopis se jmenuje „Bavorští mazánci“. V současné době vydáváme již druhé číslo časopisu. Na vysvětlenou: Vždy žáci 5. ročníku vydávají 2x do roka časopis, ve kterém zúročujeme právě znalosti z českého jazyka.

obr2
Naše paní učitelka je spravedlivá, hodná, milá, má nás od první třídy. Ráda se směje našim vtipům a příhodám. Když nás něco trápí, ráda si s námi popovídá.

Posíláme si s ní legrační videa přes Bluetooth. Rádi s ní jezdíme na školy v přírodě a na výlety. Také jí rádi zlobíme o Halloweenu, kdy nocujeme ve škole (od první třídy se snažíme co nejpozději usnout). Rok od roku jsme stále lepší. Do loňského roku jsme byli spojený ročník, protože jsme malotřídní škola. V současnosti jsme jen taková skupina, ale paní učitelka z nás udělala dobrou partičku, scházíme se a hrajeme si společně i po škole.

Naše paní učitelka je prostě úžasná, protože je náš dobrý kamarád. Umí se s námi smát, ale i být s námi smutná.

obr1
Taky se umí pěkně rozzlobit, ale poznámky nepíše. My musíme svůj prohřešek ospravedlnit tím, že místo trestů a poznámek píšeme pohádku či příběh na dané téma. Tak například máme pohádku „O neposlušné ředkvičce“ (to se ředkvičky samy vznášely po třídě), „O špinavém hadru“ (to jsme nějak házeli hadrem po třídě a po sobě – paní učitelce se to zrovna nelíbilo). Vždycky říká: „Jednou vydám knihu pohádek!“ Jinak jsme normální hodní žáci a vůbec nezlobíme! Paní učitelku-ředitelku máme moc rádi. Někdy je i přísná (při výuce nebo kdyby někdo někomu ublížil), ale vždy nám pomůže a má nás ráda. Užijeme si s ní spousty legrace, protože ona sama se ráda směje.

Všechny Vás v redakci zdravíme.

Za žáky naší školy
Tereza Schneiderová, Vojtěch Hrňák, Anna Žambůrková, Matěj Lips, Míša Hančová, Jan Čížek, Pepa Kotrč, Marie Frantová, Danča Petrášová

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.