• Titulní stránka

Ve starých Lešanech se otevřel obchod se smíšeným zbožím

DSCF1653
Staré Lešany se po 11 letech znovu dočkaly vlastního obchodu. V pátek se v budově bývalého hostince uprostřed Lešan otevřel vietnamský obchod se smíšeným zbožím.

Nová prodejna nabízí základní potraviny, drogerii a květiny. Ohledně otevírací doby jsou zatím zveřejňovány rozporuplné informace – například do schránek dostali lidé leták s jinými časy, než se objevuje na reklamních poutačích. Podle prodavače by však měl být obchod zatím otevřen každý den kromě neděle od 8 do 20 hodin. V případě zájmu je možné, že se otevírací doba rozšíří i na neděli.

V Lešanech kdysi bývalo několik obchodů i hospod, postupně ale byly všechny uzavřeny. Nejdéle vydrželo bistro s obchodem v dnešní ulici V Úvoze, které až do roku 2003 provozovala Pavla Bernardová.

V Nelahozevsi jde o třetí vietnamskou prodejnu, další dvě jsou v ulicích Pod Strání a Kralupská. Další dva obchody jsou pak v Zagarolské ulici a dále v Jeřabinové ulici v Lešanech v části Resort. Prostor po bývalém konzumu ve Školní ulici je využíván jako obecní archiv.

DSCF1659
DSCF1661

(mm)

Obchody

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.