Vánoční besídka 2006

Chtěli jsme se našim spoluobčanům představit a přiblížit a tak jsme v období Vánoc připravili 1. vánoční besídku. Přípravy byly docela náročné, občas děti na zkoušku přišly, jindy ne. Navíc hledání vhodných prostor a organizace celé besídky nebylo nijak lehké. Avšak štěstí stálo při nás a vše jsme dotáhli do konce. Dle ohlasu a přítomnosti vás všech, kdož jste přišli, si myslím, že se nám to vydařilo.

Vám, kteří jste si netroufli přijít, nemohli, nebo vás snad odradily provizorní prostory, chceme besídku přiblížit prostřednictvím fotodokumentace.

Besídka se konala dne 23. 12. 2006. Příchozí byli vítáni klasickými českými koledami, vůní jehličí, svíček a cukrovím. Děti předvedly své básnické, pěvecké a herecké nadání. Zarecitovaly vánoční a jiné básničky. Zahrály na flétny a zazpívaly vánoční písně. Menší děti zahrály scénku "Paleček a jeho kamarádi" a ty větší Narození Ježíška v Betlémě. Zpestřením besídky bylo zpívání koled v doprovodu dvou kytar. V závěru představení děti rozdaly vlastnoručně vyrobená přáníčka a vánoční ozdobu z vizovického pečiva.

Nám byla odměna vaše účast a závěrečný potlesk.

Děkujeme všem, kdož jste za námi přišli.

Míša Koníčková a Eliška Brázdová

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.