V Nelahozevsi vystoupí Eva Pilarová

pilarova
Foto: David Sedlecký
Foto: David Sedlecký
Na pozvání Kruhu přátel hudby Kralupy nad Vltavou přijede do Nelahozevsi zpěvačka Eva Pilarová. Koncert proběhne v úterý 7. října od 19.30 hodin v Rytířském sále zámku Nelahozeves. Lístky jsou už bohužel rozebrány, můžete se však zapsat na “čekací listinu” a doufat, že se nějaké místo ještě uvolní.

Pěveckým večerem Evy Pilarové otevírá kralupský Kruh přátel hudby druhou polovinu 42. ročníku Hudebních slavností Antonína Dvořáka v jeho rodném kraji. Koncerty jsou primárně určeny pro členy kruhu, obvykle ale vždy zůstane několik volných míst pro ostatní zájemce třeba z řad obyvatel naší obce. To však není případ blížícího se pěveckého recitálu – všechna místa v Rytířském sále jsou už bohužel rezervována pro členy hudebního spolku, pořadatelé budou muset do sálu dokonce přidávat další židle. Jedinou možností je nechat se zapsat do pořadníku pro případ, že by některý z členů kruhu svou účast na poslední chvíli odřekl. Vstupné činí 200 Kč.

Populární zpěvačku s nezaměnitelným sopránem o rozsahu tří oktáv doprovodí Milan Dvořák (klavír), Adam Tvrdý (kytara) a Vít Fiala (kontrabas).

V letošním roce v rámci Hudebních slavností Antonína Dvořáka proběhlo v Nelahozevsi už pět koncertů (podrobnosti zde). Kromě Evy Pilarové je pro letošek na programu ještě koncert Komorního orchestru Dvořákova kraje (25. listopadu) a vánoční koncert souboru Linha Singers (9. prosince).

Kontakt pro rezervace: Ing. Ilona Hronková, tel. 725 837 912, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.