V kulturním domě bude řádit Duch

martin hana
Martin Brázda a Hana Langmajerová
Martin Brázda a Hana Langmajerová
Nenechte si ujít zbrusu nové představení nelahozeveských ochotníků. Komedie Duch bude na prknech kulturního domu uvedena v sobotu 25. dubna od 19 hodin.

Nesmělý svobodný mládenec doktor Vágner hledá ženu svých snů. Tento nápad se mu snaží překazit duch jeho zesnulého otce za pomoci komorníka Oskara. To je námět nové divadelní hry, kterou pro místní publikum nastudovali Ochotníci Nelahozeves.

V představení z pera šéfky ochotnického spolku Kateřiny Vondráčkové se objeví téměř všechny stálice nelahozeveské ochotnické scény. Hlavní roli ducha ztvární charismatický Martin Brázda, jeho syna doktora Vágnera si zahraje neméně populární Robin Hron. V roli komorníka Oskara se premiérově představí nová posila sboru Petr Koníček.

DSCF6605
V Pohádce o alabastrové ručičce mu byla oddanou manželkou. Stane se jí i v Duchovi? (Tereza Popková a Robin Hron)
V Pohádce o alabastrové ručičce mu byla oddanou manželkou. Stane se jí i v Duchovi? (Tereza Popková a Robin Hron)
Doktoru Vágnerovi bude nadbíhat dvojice žen – svůdná Tereza Popková v roli slečny Braunové a Hana Langmajerová jakožto její vykutálená matka. V dalších rolích se představí Klára Koníčková, Jáchym Brázda, Jakub Hrňák, Michaela Koníčková a Simona Hrňáková.

Ze stálých členů nelahozeveské ochotnické scény bude tentokrát chybět pouze Eva Vintrová. Té se totiž termíny zkoušek Ducha bohužel překrývaly s nácvikem na gymnaestrádu, která se bude konat letos v červenci v Helsinkách.

Vstupenky na divadelní představení v ceně 50 Kč si můžete zakoupit od středy 15. dubna na obecním úřadě, nebo si je rezervovat telefonicky na čísle 606 70 50 33. Vstupenky pak budou k vyzvednutí před představením v pokladně kulturního domu do 18.45 hodin.

Činnost ochotnického spolku obnovila v roce 2011 Alena Hurychová. Pod jejím vedením ochotníci během dalších tří let nastudovali několik her pro dospělé i dětské diváky, z nichž největší ohlas si získala detektivní komedie Královský kuskus. Od loňského léta vede spolek Kateřina Vondráčková. Zatím naposledy se ochotníci uvedli na prosincovém Nelahozeveském punči s Vánoční pohádkou o pejskovi a kočičce.

POSTER DUCH 2

(mm)

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.