Uklidili jsme spolu Nelahozeves!

56980825 390942408303326 5799842683111342080 n
Avizovaná akce, která proběhla v rámci celorepublikového projektu „Ukliďme Česko“ v sobotu 6. dubna, splnila účel. Obecní úřad vyzval občany k účasti pomocí letáků, na kterých byl rozpis stanovišť a zodpovědných osob. Úklidová akce má v obci tradici a pořadatelé již dobře vědí, která konkrétní místa je potřeba uklidit.

Letos jsme se pustili i do velkých úkolů, a to do likvidace dvou nelegálních skládek. V Dolním Resortu v tzv. rokli se nacházely pneumatiky, sanita aj. a v blízkosti sadu Višňovka se nepořádek ukládal dlouhé roky.

Všem pracovníkům patří velké poděkování ze strany vedení obce a prosím pomyslete na práci dobrovolníků i vy, kteří jste dali přednost jinému programu. V závěru akce se konalo posezení u fotbalového hřiště PTZ, domácí klobásy z udírny byly zaslouženou odměnou. Těším se, že na další „brigádě“ se nás sejde více než letos!

Zvláštní poděkování patří Mysliveckému spolku, který každoročně tvoří podstatnou část uklízejících. Odhadem se akce zúčastnilo kolem stovky lidí, novým užitkovým vozem se odvezlo nespočet pytlů a naplnily se dva velkoobjemové kontejnery. Děkuji všem!

Jakub Brynda, starosta

Foto: Tereza Popková, Barbora Čapková, Kristýna Dubcová, Josef Mareyi, Stanislav Lidmaňský, Robin Hron, Miloš Mojžiš

Brigády

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.