Tenistka Kristýna Plíšková v Nelahozevsi představila nového sponzora i plány na sezónu

A55I5943
Tenistka Kristýna Plíšková s jednatelem firmy IVAR CS Semirem Boughattasem na tiskové konferenci v Nelahozevsi.
Tenistka Kristýna Plíšková s jednatelem firmy IVAR CS Semirem Boughattasem na tiskové konferenci v Nelahozevsi.
V pondělí 3. února navštívila Nelahozeves tenistka Kristýna Plíšková, aktuálně 67. hráčka světového ženského žebříčku WTA. V sídle svého nového sponzora, firmy IVAR CS, se rozhovořila o nadcházející tenisové sezóně a zodpověděla otázky sportovních novinářů.

Nelahozeveská firma IVAR CS, která má ve Velvarské ulici v Podhořanech skladový areál a kancelářské prostory, už mimo jiné sponzoruje Kristýninu sestru Karolínu, aktuálně třetí hráčku na světě.

Podle jednatele a spolumajitele firmy Semira Boughattase zapadá sponzoring Kristýny Plíškové do celkové vize firmy, kterou je podpora mladých a talentovaných sportovců. „Do této kolonky spadá i Kristýna, proto jsme se rozhodli navázat spolupráci,“ konstatoval Boughattas.

Kristýna Plíšková 47864557051
Kristýna Plíšková | Foto: Peter Menzel, Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0
Kristýna Plíšková | Foto: Peter Menzel, Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0
Logo firmy IVAR CS měla Kristýna Plíšková na svém dresu již na úvodním grandslamovém turnaji sezóny, lednovém Australian Open. Na něm bohužel vypadla již v prvním kole, jinak ale začátek roku hodnotí sedmadvacetiletá rodačka z Loun jako úspěšný. O senzaci se postarala počátkem ledna na turnaji mistryň v čínském Šen-čenu, kde ve druhém kole vyřadila nasazenou dvojku a obhájkyni titulu Arynu Sabalenkovou, a sama se pak probojovala až do semifinále.

V letošní sezóně se chce dále soustředit na dvouhru. „V Paříži, kde se mi tolik nedaří, visí ve vzduchu i čtyřhra se sestrou Karolínou,“ prozradila na tiskovce v Nelahozevsi. Té se zúčastnil i manažer obou tenisových dvojčat Michal Hrdlička, manžel Karolíny.

Firma IVAR CS se zabývá prodejem komponent pro vodu, vytápění a plyn, zaměstnává více než 80 lidí. V Nelahozevsi má sídlo a skladový areál o ploše 26 000 m2.

Sportovní mecenášství firmy zahrnuje též automobilové, motocyklové, cyklokrosové a BMX týmy či volejbalové mužstvo. IVAR CS je také jedním z tradičních sponzorů místní běžecké akce Miřejovické půlení, která se stejně jako v minulých letech uskuteční v polovině letních prázdnin – letos 1. srpna.

(mm)

Foto: IVAR CS

Sport, IVAR

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.