Sport -

Miřejovické půlení zve běžce letos již popáté

DSCF8396

Z Miřejovického půlmaratonu v roce 2012 (Zagarolská ulice v Nelahozevsi)
Již pátý ročník běžecké akce pod názvem Miřejovické půlení se kvapem blíží. Běžci se v několika závodech postaví na start v sobotu 3. srpna v Miřejovicích. Přípravy akce byly poznamenány sporem pořadatelů se starostkou Nové Vsi Janou Uhrovou, která požadovala přesunutí startu na jiné místo. Nakonec byl však nalezen kompromis a populární závod proběhne dle původního plánu.

Anna Koblencová se stala vicemistryní světa v juniorské kanoistice

koblencova-1

Nelahozeveská kanoistka Anna Koblencová 17. července 2013 na mistrovství světa juniorů v Liptovském Mikuláši

Aktualizace: 20. července, 19.00 hodin

Šestnáctiletá rodačka z Nelahozevsi Anna Koblencová se v sobotu stala vicemistryní světa v juniorské kanoistice. Na šampionátu, který se tento týden koná v Liptovském Mikuláši, nechala za sebou třicet konkurentek z celého světa.

Žáci a rodiče ovládli "Májový turnaj" ve stolním tenisu v Liběchově

s-KlodaV sobotu 11. května se v Liběchově konal Májový turnaj ve stolním tenisu. Na turnaji se soutěžilo ve třech věkových kategoriích. V kategorii starších žáků zvítězil Stanislav Kloda. V kategorii mladších žáků zvítězil Honza Kebrle, který v napínavém finále porazil Kubu Kebrleho.

Stolní tenisté Dynama přepsali historii krajské soutěže

V uplynulých 10 letech se v krajské skupině označovafoto2 né písmenem B žádný tým z okresu Mělník dlouho neohřál. Ať už to byly Neratovice, Kostelec n. L. či Mlékojedy, sezona pro ně vždy skončila stejně, a to sestupem zpátky do okresu. Dlouhé vzdálenosti při cestách na zápasy a hlavně kvalitní soupeři, to je těžký oříšek pro každého nováčka v této skupině.

FK Kralupy 1901 - PTZ Viktorie Nelahozeves 1:2

Kpy.Ptz18

Ze zápasu FK Kralupy 1901 - PTZ Viktorie Nelahozeves
Hráči FK Kralupy 1901 v červených dresech přivítali na svém sluncem zalitém hřišti "V Olších" svého soupeře PTZ Viktorii Nelahozeves v modrých barvách. Oba týmy vycházely ze zajištěné obrany.

 

Aktualizováno: doplněna reportáž kralupské televize

Největší suverén okresu? Žáci PTZ Nelahozeves

zaci-ptz

Bez konkurence. Žáci PTZ Nelahozeves ve fotbalovém okresním přeboru neztratili v podzimní části ani bod a suverénně vedou tabulku.
Kdyby se po skončení podzimní části vyhlašovala anketa o nejúspěšnější fotbalový celek okresu Mělník, vítězi by se museli stát starší žáci PTZ Nelahozeves. Žádný jiný tým z Mělnicka bez ohledu na věkovou kategorii i soutěž (s výjimkou fotbalu malých forem) totiž nedokázal projít první polovinou sezóny bez ztráty bodu. Nelahozeveským se tento unikátní kousek podařil a mají našlápnuto ke druhému titulu mistrů okresu za poslední tři roky.

Soutěže stolních tenistů v plném proudu

marek gecasek 1

Marek Gecašek

Po delší době přinášíme aktuální zprávy ze světa nejrychlejší individuální míčové hry, stolního tenisu. Jak si vedou stolní tenisté Nelahozevsi v soutěžích mužů?

Pinká celá rodina po pětatřicáté

DSCF9942b

Z turnaje Pinká celá rodina (9. dubna 2011)
Pojďte si zahrát stolní tenis! TJ Dynamo Nelahozeves pořádá tradiční turnaj Pinká celá rodina. Letošní polojubilejní 35. ročník se koná v sobotu 22. září v sále Dynama (ulice Pod Strání naproti restaurace U Hrušků).

Miřejovické půlení: Bronz pro Václava Koláčného z Dynama

DSCF8559

Václav Koláčný z TJ Dynamo Nelahozeves (vpravo) obsadil třetí místo v kategorii mužů do 34 let.
Zatímco v loňském roce běžce Miřejovického půlmaratonu trápilo chladné a deštivé počasí, letos jim příroda nadělila opačný extrém. Jasná obloha a teploty přesahující 35 stupňů mají od ideálních běžeckých podmínek také dost daleko.

Půlení v Miřejovicích počtvrté – již tuto sobotu

most

Loňská vítězka Miřejovického půlmaratonu, trojnásobná mistryně republiky Radka Churaňová, běží přes Miřejovický most. | foto: Maraton Klub Miřejovice
Maraton Klub Miřejovice zve již počtvrté na Miřejovické půlení – profesionálně-amatérský běžecký závod. Pořadatelé zvou obyvatele Miřejovic, Nelahozevsi, Veltrus, Všestud, Dušníků a Dědibab, aby tuto sobotu, 28. července, přišli a podél trati svým fanděním připravili běžcům tu správnou závodní atmosféru. Tím spíše, že jedním z patronů akce je i obec Nelahozeves.

Stolní tenisté Nelahozevsi se udrželi v kraji!

Všechny příznivce stolního tenisu v Nelahozevsi určitě potěší zpráva, foto acko male

Úspěšný A-tým v nejsilnější sestavě: Martin, Jirka, Petr a Míša
že A-družstvo mužů TJ DynamoNelahozeves úspěšně prošlo baráží a obsadilo v krajské soutěži 2. třídy konečnou 9. příčku. Co je hlavní, toto umístění v tabulce zaručuje právo startu v  soutěži i v příští sezóně!

Žabincový prolog

pohar

Putovní pohár pro vítěze | foto: RC Havránek
Zveme všechny děti i dospělé na Žabincový prolog -IV. ročník obnoveného recesistického cyklozávodu kolem Všestud. Koná se v neděli 17. 6. 2012 od 10.00 hodin, startujeme od Obecního úřadu Všestudy.

Vzpomeňte s námi...

na ripu

Jaroslav Pšenička (vlevo) dne 1. ledna 2012 na Řípu

Dne 3. ledna nás náhle opustil ve věku 83 let pan Jaroslav Pšenička, rodák z Nelahozevsi a jeden ze zakladatelů oddílu stolního tenisu TJ Dynamo Nelahozeves.

Jak si vedou stolní tenisté Dynama Nelahozeves po polovině soutěží?

zapas-dynamo-001

Zápas Dynamo Nelahozeves - Slovan Kladno
C-družstvo stolního tenisu exceluje v regionálním přeboru a usiluje o postup do 1. třídy! A-tým se utápí v nevýrazných výkonech. B-družstvo na hranici sestupu. Více čtěte v článku.

Uvnitř videoukázka ze zápasu Nelahozevsi v KS2A

Cvičenci z Dynama na 14. světové gymnaestrádě

cvicenci2

Cvičenci TJ Dynamo Nelahozeves na gymnaestrádě ve švýcarském Lausanne.
Světové gymnaestrády pořádá mezinárodní gymnastická federace (FIG) jednou za čtyři roky. Tyto světové gymnaestrády jsou největším svátkem příznivců gymnastických aktivit a tance. Světových gymnaestrád se zúčastňuje přes 25 000 aktivních cvičenců z 55 zemí z pěti kontinentů světa.

Žáci PTZ vyhráli okresní přebor i domácí turnaj

Žáci PTZ Viktorie Nelahozeves Mimořádně vydařenou sezónu mají za sebou žáci nelahozeveské Pétézetky. Zatímco první mužstvo dospělých sbírá v posledních letech v okresním přeboru spíš průměrná umístění, mladé naděje PTZ dokázaly letošní ročník nejvyšší okresní soutěže vyhrát. Nelahozeveští si navíc věřili i na triumf v Českém poháru, jenže ten nakonec vůbec pořádán nebyl. Vysněný „double“ tak zkompletovali až po skončení sezóny, když ovládli žákovský turnaj pořádaný právě PTZ Nelahozeves při příležitosti 90. výročí založení klubu.

Přebory mládeže regionu Mělník ve stolním tenisu

V sobotu 3. prosince uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Dynamo Nelahozeves ve spolupráci s regionálním výborem svazu přebory mládeže. Do tělocvičny TJ Dynamo přijelo 45 mladých hráčů z Liběchova, Tišic, Dřínova, Kralup, většinu ale tvořili hráči domácího oddílu.

Dynamo Nelahozeves - Aero Odolena Voda 6:12

Stolní tenisté Dynama Nelahozeves zahájili svou premiérovou sezónu v krajské soutěži a ve svém prvním zápase svedli tuhý boj s hostujícím celkem AERO Odolena Voda. Výhoda byla jednoznačně na straně hostí, protože ti přijeli ve své nejsilnější sestavě i s bývalou extraligovou hráčkou Hankou Hudečkovou.

Vltavský sprint - závody lodí na Marině

plakat {{event_basics when="sobota 24. září 2011 od 9.55 hodin (přejímka lodí od 8.00 do 9.30)" where="Marina Vltava Nelahozeves" organizer="Motorboat Racing Team ve spolupráci s CHTCHELKALINE, s.r.o. a ČSVM" title="" href="http://vltavsky-sprint.cmpboats.cz/"}}

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.