Sport -

Sportovec Kralup nad Vltavou 2013: Další titul pro Annu Koblencovou

DSC 0050

Anna Koblencová (kanoistika), Vojtěch Stránský (mountain bike orienteering) a Luboš Truhlář (triatlon) na stupních vítězů v kategorii jednotlivců 16 - 50 let.
Již po šesté se v kralupském Kulturním domě Vltava vyhlašovala anketa Sportovec roku. I v tomto roce měla Nelahozeves několik svých želízek v ohni, a to hlavně ve vodních slalomářích, kteří se pravidelně umisťují na předních příčkách.

Pojďte si zacvičit s Dynamem

DSCF2163 TJ Dynamo Nelahozeves si vás dovoluje pozvat na předvelikonoční cvičební dopoledne. Čekají vás až čtyři cvičební lekce a také velikonoční jarmark. Akce se uskuteční se v sobotu 12. dubna 2014 od 9 do 13 hodin.

Cvičení na Dynamu nabíjelo energií

DSCF2171 V sobotu 30. listopadu jsem využila nabídky Dynama Nelahozeves na předvánoční cvičební dopoledne „nejen pro ženy“ v tělocvičně Dynama.

Předvánoční cvičení na Dynamu

Dynamo Nelahozeves Rádi bychom vás pozvali na Předvánoční cvičební dopoledne v tělocvičně Dynama, které proběhne v sobotu 30. listopadu od 9 hodin. Protáhneme se s pilates, zrychlíme při aerobiku, posílíme s overbally a na závěr nás zdatní hoši ze sebeobrany naučí nějaké triky při napadení (nejen křičet...).

Mistrovství České republiky dorostenců bylo pro Nelahozeváky úspěšné

trio-001

Nelahozeveské trio: na 3. příčce zprava Pavel Šupolík, Jan Bárta a Anna Koblencová
O uplynulém víkendu se na umělé slalomové dráze ve Veltrusech konalo mistrovství České republiky dorostenců ve slalomu a sjezdu na divoké vodě. Zároveň se jednalo o poslední díl ze série nominačních závodů do juniorské reprezentace. Spolu s Annou Koblencovou, čerstvou vicemistryní světa, se na start závodu postavili další dva nelahozevští rodáci, Pavel Šupolík a Jan Bárta.


Kvalita nad kvantitu v turnaji "Pinká celá rodina"

z IMG 3739

Z turnaje Pinká celá rodina
V sobotu 21. září se v tělocvičně Dynama Nelahozeves uskotečnil tradiční turnaj dvojic dospělý-žák "Pinká celá rodina". Přestože letošní ročník nepatřil mezi ty historické, kdy se účastnily desítky párů, byli jsme svědky krásných zápasů v kategoriích s mladším i starším žákem.

Krasojízda Anny Koblencové pokračuje: Z mistrovství ČR vylovila juniorské zlato a seniorský bronz

rozhovor

Anna Koblencová v rozhovoru pro Českou televizi. Do záběru se jí natlačil Véna - maskot blížícího se mistrovství světa seniorů, na nějž se Anna probojovala.
Před dvěma týdny jsme na tomto místě psali, že nelahozeveská kanoistka Anna Koblencová svou vynikající formu jistě brzy zúročí. A skutečně to netrvalo dlouho – od minulé soboty se může pyšnit titulem juniorské mistryně republiky. V neděli k tomu navíc přidala ještě bronzovou medaili ze seniorského závodu a nominaci na mistrovství světa.

Kanoistka Anna Koblencová se vrací z mistrovství Evropy sedmá

anna

Anna Koblencová na mistrovství Evropy ve francouzském Bourg Saint Maurice | foto: Alena Ceplová
Kanoistka Anna Koblencová (16) si splnila cíl, s nímž odjížděla na mistrovství Evropy juniorů – podařilo se jí probojovat do finále. Její sedmá finálová příčka tak představuje téměř identický výsledek jako na loňském šampionátu ve Slovinsku, kde skončila šestá.

Nesnesitelné vedro běžce nesklátilo

DSCF9759

Tady odbočit. Do veltruského parku hlavní branou.
Téměř 180 běžců se letos po roce postavilo na trať Miřejovického půlmaratonu. Letošní 3. srpen přitom patřil bezkonkurenčně k nejteplejším dnům v roce, teploměry ukazovaly až 37 stupňů a v různých částech republiky padlo několik teplotních rekordů. Běžci však na rozdíl od loňska lépe rozvrhli své síly. Hlavní závod pátého ročníku populární běžecké akce Miřejovické půlení tak proběhl na výbornou.

Na mistrovství Evropy bych chtěla do finále, říká nelahozeveská kanoistka Anna Koblencová

Anna Koblencová Po vyčerpávajících výkonech na mistrovství světa v juniorské kanoistice v Liptovském Mikuláši se vracela v neděli večer osm hodin autem, které navíc v noci kvůli nefungujícím světlům ještě zastavila hlídka policie. Do postele uléhala ve dvě ráno, přesto druhý den už zase brázdila divokou vodu na veltruském kanále. Ve středu opět odjíždí, tentokrát do francouzského Bourg-Saint-Maurice na mistrovství Evropy juniorů. Takto prožívá letošní letní prázdniny nelahozeveská kanoistka a kajakářka Anna Koblencová(16), čerstvá juniorská vicemistryně světa ve slalomu na divoké vodě.

Miřejovické půlení zve běžce letos již popáté

DSCF8396

Z Miřejovického půlmaratonu v roce 2012 (Zagarolská ulice v Nelahozevsi)
Již pátý ročník běžecké akce pod názvem Miřejovické půlení se kvapem blíží. Běžci se v několika závodech postaví na start v sobotu 3. srpna v Miřejovicích. Přípravy akce byly poznamenány sporem pořadatelů se starostkou Nové Vsi Janou Uhrovou, která požadovala přesunutí startu na jiné místo. Nakonec byl však nalezen kompromis a populární závod proběhne dle původního plánu.

Anna Koblencová se stala vicemistryní světa v juniorské kanoistice

koblencova-1

Nelahozeveská kanoistka Anna Koblencová 17. července 2013 na mistrovství světa juniorů v Liptovském Mikuláši

Aktualizace: 20. července, 19.00 hodin

Šestnáctiletá rodačka z Nelahozevsi Anna Koblencová se v sobotu stala vicemistryní světa v juniorské kanoistice. Na šampionátu, který se tento týden koná v Liptovském Mikuláši, nechala za sebou třicet konkurentek z celého světa.

Žáci a rodiče ovládli "Májový turnaj" ve stolním tenisu v Liběchově

s-KlodaV sobotu 11. května se v Liběchově konal Májový turnaj ve stolním tenisu. Na turnaji se soutěžilo ve třech věkových kategoriích. V kategorii starších žáků zvítězil Stanislav Kloda. V kategorii mladších žáků zvítězil Honza Kebrle, který v napínavém finále porazil Kubu Kebrleho.

Stolní tenisté Dynama přepsali historii krajské soutěže

V uplynulých 10 letech se v krajské skupině označovafoto2 né písmenem B žádný tým z okresu Mělník dlouho neohřál. Ať už to byly Neratovice, Kostelec n. L. či Mlékojedy, sezona pro ně vždy skončila stejně, a to sestupem zpátky do okresu. Dlouhé vzdálenosti při cestách na zápasy a hlavně kvalitní soupeři, to je těžký oříšek pro každého nováčka v této skupině.

FK Kralupy 1901 - PTZ Viktorie Nelahozeves 1:2

Kpy.Ptz18

Ze zápasu FK Kralupy 1901 - PTZ Viktorie Nelahozeves
Hráči FK Kralupy 1901 v červených dresech přivítali na svém sluncem zalitém hřišti "V Olších" svého soupeře PTZ Viktorii Nelahozeves v modrých barvách. Oba týmy vycházely ze zajištěné obrany.

 

Aktualizováno: doplněna reportáž kralupské televize

Největší suverén okresu? Žáci PTZ Nelahozeves

zaci-ptz

Bez konkurence. Žáci PTZ Nelahozeves ve fotbalovém okresním přeboru neztratili v podzimní části ani bod a suverénně vedou tabulku.
Kdyby se po skončení podzimní části vyhlašovala anketa o nejúspěšnější fotbalový celek okresu Mělník, vítězi by se museli stát starší žáci PTZ Nelahozeves. Žádný jiný tým z Mělnicka bez ohledu na věkovou kategorii i soutěž (s výjimkou fotbalu malých forem) totiž nedokázal projít první polovinou sezóny bez ztráty bodu. Nelahozeveským se tento unikátní kousek podařil a mají našlápnuto ke druhému titulu mistrů okresu za poslední tři roky.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.