Sport -

Miřejovické půlení: Bronz pro Václava Koláčného z Dynama

DSCF8559

Václav Koláčný z TJ Dynamo Nelahozeves (vpravo) obsadil třetí místo v kategorii mužů do 34 let.
Zatímco v loňském roce běžce Miřejovického půlmaratonu trápilo chladné a deštivé počasí, letos jim příroda nadělila opačný extrém. Jasná obloha a teploty přesahující 35 stupňů mají od ideálních běžeckých podmínek také dost daleko.

Půlení v Miřejovicích počtvrté – již tuto sobotu

most

Loňská vítězka Miřejovického půlmaratonu, trojnásobná mistryně republiky Radka Churaňová, běží přes Miřejovický most. | foto: Maraton Klub Miřejovice
Maraton Klub Miřejovice zve již počtvrté na Miřejovické půlení – profesionálně-amatérský běžecký závod. Pořadatelé zvou obyvatele Miřejovic, Nelahozevsi, Veltrus, Všestud, Dušníků a Dědibab, aby tuto sobotu, 28. července, přišli a podél trati svým fanděním připravili běžcům tu správnou závodní atmosféru. Tím spíše, že jedním z patronů akce je i obec Nelahozeves.

Stolní tenisté Nelahozevsi se udrželi v kraji!

Všechny příznivce stolního tenisu v Nelahozevsi určitě potěší zpráva, foto acko male

Úspěšný A-tým v nejsilnější sestavě: Martin, Jirka, Petr a Míša
že A-družstvo mužů TJ DynamoNelahozeves úspěšně prošlo baráží a obsadilo v krajské soutěži 2. třídy konečnou 9. příčku. Co je hlavní, toto umístění v tabulce zaručuje právo startu v  soutěži i v příští sezóně!

Žabincový prolog

pohar

Putovní pohár pro vítěze | foto: RC Havránek
Zveme všechny děti i dospělé na Žabincový prolog -IV. ročník obnoveného recesistického cyklozávodu kolem Všestud. Koná se v neděli 17. 6. 2012 od 10.00 hodin, startujeme od Obecního úřadu Všestudy.

Vzpomeňte s námi...

na ripu

Jaroslav Pšenička (vlevo) dne 1. ledna 2012 na Řípu

Dne 3. ledna nás náhle opustil ve věku 83 let pan Jaroslav Pšenička, rodák z Nelahozevsi a jeden ze zakladatelů oddílu stolního tenisu TJ Dynamo Nelahozeves.

Jak si vedou stolní tenisté Dynama Nelahozeves po polovině soutěží?

zapas-dynamo-001

Zápas Dynamo Nelahozeves - Slovan Kladno
C-družstvo stolního tenisu exceluje v regionálním přeboru a usiluje o postup do 1. třídy! A-tým se utápí v nevýrazných výkonech. B-družstvo na hranici sestupu. Více čtěte v článku.

Uvnitř videoukázka ze zápasu Nelahozevsi v KS2A

Cvičenci z Dynama na 14. světové gymnaestrádě

cvicenci2

Cvičenci TJ Dynamo Nelahozeves na gymnaestrádě ve švýcarském Lausanne.
Světové gymnaestrády pořádá mezinárodní gymnastická federace (FIG) jednou za čtyři roky. Tyto světové gymnaestrády jsou největším svátkem příznivců gymnastických aktivit a tance. Světových gymnaestrád se zúčastňuje přes 25 000 aktivních cvičenců z 55 zemí z pěti kontinentů světa.

Žáci PTZ vyhráli okresní přebor i domácí turnaj

Žáci PTZ Viktorie Nelahozeves Mimořádně vydařenou sezónu mají za sebou žáci nelahozeveské Pétézetky. Zatímco první mužstvo dospělých sbírá v posledních letech v okresním přeboru spíš průměrná umístění, mladé naděje PTZ dokázaly letošní ročník nejvyšší okresní soutěže vyhrát. Nelahozeveští si navíc věřili i na triumf v Českém poháru, jenže ten nakonec vůbec pořádán nebyl. Vysněný „double“ tak zkompletovali až po skončení sezóny, když ovládli žákovský turnaj pořádaný právě PTZ Nelahozeves při příležitosti 90. výročí založení klubu.

Přebory mládeže regionu Mělník ve stolním tenisu

V sobotu 3. prosince uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Dynamo Nelahozeves ve spolupráci s regionálním výborem svazu přebory mládeže. Do tělocvičny TJ Dynamo přijelo 45 mladých hráčů z Liběchova, Tišic, Dřínova, Kralup, většinu ale tvořili hráči domácího oddílu.

Dynamo Nelahozeves - Aero Odolena Voda 6:12

Stolní tenisté Dynama Nelahozeves zahájili svou premiérovou sezónu v krajské soutěži a ve svém prvním zápase svedli tuhý boj s hostujícím celkem AERO Odolena Voda. Výhoda byla jednoznačně na straně hostí, protože ti přijeli ve své nejsilnější sestavě i s bývalou extraligovou hráčkou Hankou Hudečkovou.

Vltavský sprint - závody lodí na Marině

plakat {{event_basics when="sobota 24. září 2011 od 9.55 hodin (přejímka lodí od 8.00 do 9.30)" where="Marina Vltava Nelahozeves" organizer="Motorboat Racing Team ve spolupráci s CHTCHELKALINE, s.r.o. a ČSVM" title="" href="http://vltavsky-sprint.cmpboats.cz/"}}

Ve Veltrusích pořádají turnaj v malé kopané

Každou neděli se v resortu na hřišti hrají "srandamače" ve fotbálku. Nyní se můžou pánové ukázat i na turnaji ve Veltrusích. Vzhledem k počtu hráčů, kteří nejsou jen z resortu, ale i za starých Lešan, můžou mít Lešany i více týmů.

Nelahozeves je tradičně fotbalová, takže i tady je možnost několika týmů. Ovládneme veltruský turnaj? Turnaj pořádá Město Veltrusy a AFK Veltrusy a konat se bude 27. 8. 2011.

Přijďte si zacvičit!

cviceni Chcete cvičit a samotné vás to doma nebaví? Cvičení pro ženy (ale i pro muže), které jsme zahájili 22. února, stále pokračuje. Můžete se kdykoliv přidat, každý nový zájemce o cvičení je vítán.

Pinká celá rodina

pingpong Oddíl stolního tenisu TJ Dynamo Nelahozeves si vás dovoluje pozvat na tradiční turnaj dvoučlenných družstev pod názvem Pinká celá rodina. Turnaj se uskuteční v sobotu 9. dubna 2011 v dopoledních hodinách.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence