Společnost

Na zámku Nelahozeves se swingovalo o 106 (ostošest)

 DSC3350Letošní ročník Hradozámecké noci v Nelahozevsi byl roztančený, a to za doprovodu kapely Adéla Zejfartová & Sunny swing orchestra, která hrála hity z 20. až 40. let.

Dvanácté adventní slavnosti jsou za dveřmi

DSCF5056Přijeďte se o posledním listopadovém víkendu naladit do vánoční nálady a budete připraveni na adventní čas. Na jarmarku nakoupíte ozdoby a dekorace, které zútulní váš domov, cukroví, které ho provoní, a dárky, které potěší vaše blízké. Jako každý rok budou slavnosti věnovány hlavně rodinám s dětmi. Můžete se těšit na již ověřená lákadla i novinky letošního roku.

Zámek otevírá své brány o víkendu 25. - 26. listopadu.

Hradozámecká noc v rytmu swingu, s chutí rumu a čokolády

fotoJak to vypadá v noci na zámku? V tom našem je pěkně živo! Přijďte se o tom přesvědčit v sobotu 26. srpna 2017 na Hradozámeckou noc, ke které se zámek Nelahozeves připojuje letos již pošesté.

Aktualizováno - doplněn podrobný program

Zámek plný dýní a pohádek

Nela Dynovani 2016 027 LRSkvělá zábava pro děti i dospělé, to je zámecké dýňování! Nádvoří zámku Nelahozeves se v sobotu 7. října již poněkolikáté zabarví sytou oranžovou barvou dýní. Děti i dospělí se budou moci kreativně vyřádit při vyřezávání a zdobení dýní a nejoriginálnější dílo bude odměněno.

Čarodějnice letos pouze na Višňovce

DSCF0710Chcete-li prožít letošní čarodějnice v Nelahozevsi společně se svými sousedy, přijměte pozvání na lešanskou Višňovku. Zde se v neděli 30. dubna uskuteční tradiční pálení čarodějnic.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.