Společnost

Pomlázkování s novinkami, vydařeným počasím a hojnou účastí

DSCF1518 001Tentokrát nám na velikonoční neděli paní Příroda přichystala natolik nádherné počasí, že jsme si mohli dovolit vynést stoly před hasičárnu a veškeré tvoření a dílničky přichystat venku.

Portál Nela.cz končí, doménu koupila obec

2016 04 02.pngI méně pravidelní čtenáři bezpochyby zaregistrovali, že na portálu Nela.cz v poslední době nevychází žádné články. Ve zdánlivě mrtvém období se ale odehrávaly bouřlivé události, jejichž vyústěním je ukončení provozu portálu Nela.cz.

Tři králové přišli, štěstí zdraví vinšovali

DSCF0035I letos se vydali koledníci z Nelahozevsi na pouť, aby nejen vybírali peníze, ale také svým zpěvem a požehnáním přáli pokoj a zdraví v novém roce 2016 místním obyvatelům.

Zámecká sezóna je za dveřmi

DSCF1285Zámek Nelahozeves se probudí ze zimního spánku a oficiálně zahájí sezónu v sobotu 26. března 2016. Pomozte otevřít brány zámku Nelahozeves a prožijte příjemný jarní den.

Tři králové z Nelahozevsi vám mohou zazpívat už tento víkend

DSCF5336Již několik let zajišťujeme tříkrálovou sbírku po celé Nelahozevsi. Loni v lednu jsme v Nelahozevsi vybrali 11 961 Kč a v Kralupech a okolí sbírka dosáhla celkové sumy 93 385 Kč. Tento rok budeme Nelahozevsí procházet o víkendu 9. a 10. ledna. Můžeme přijít i k vám.

Tříkrálová sbírka

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.