Společnost

Děkujeme, Liduško! znělo sálem Dynama

DSCF1961Nelahozeves má od pondělka další čestnou občanku. Zastupitelstvo na svém mimořádném slavnostním zasedání udělilo čestné občanství Ludmile Čapkové, významné činovnici sportovního klubu TJ Dynamo Nelahozeves. Ludmila Čapková zemřela loni v srpnu ve věku nedožitých 81 let.

Déšť pokropil hrnčířské slavnosti, přesto byl zámek opět plný lidí

DSCF1883Ani ne zcela příznivé aprílové počasí neodradilo návštěvníky od jarního výletu na zámek Nelahozeves. Dubnové hrnčířské slavnosti, jejichž 14. ročník letos připadl na 16. a 17. dubna, navštívilo přes pět tisíc lidí.

Prostě je zapálíme...

DSCN8000Hasičárna a Višňovka. To jsou dvě tradiční místa, na kterých poslední dubnový večer, připadající tentokrát na sobotu, spálíme čarodějnici. Jsou mezi námi i tací, kteří stihnou obě akce!

Ludmila Čapková se stane šestou čestnou občankou Nelahozevsi. Seznamte se s ostatními

DSCF5804Nelahozeves bude mít od příštího týdne šestého čestného občana. Do “síně slávy” vstoupí in memoriam Ludmila Čapková, která zemřela loni 28. srpna ve věku nedožitých 81 let.

Hrnčířské slavnosti letos nabídnou i školu pro mladé rytíře

DSCF9165V sobotu 16. a neděli 17. dubna proběhne na zámku Nelahozeves již 14. ročník  „Hrnčířských a řemeslných slavností“. I letos zámek připravil bohatý program nejen pro dospělé, ale i rodiny s dětmi.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.