Služby

V Nelahozevsi je nový obchod

DSCF1829Nabídka služeb v Nelahozevsi je opět o něco širší. Ve čtvrtek 14. dubna se v Kralupské ulici otevřela nová prodejna potravin.

I v roce 2016 spolu ukliďme Nelahozeves

P1420013V sobotu 9. dubna 2016 pořádá obec Nelahozeves, ve spolupráci s obecními spolky, již tradiční jarní brigádu na úklid obce. Týká se všech částí naší obce (tj. i Podhořan, Hleďsebe, Lešan)!

Nestačí vám jedna popelnice? Od letoška si připlatíte

P 20151130 101224Od letošního roku již nedostanete pro svůj dům tolik nálepek na popelnice, kolik si řeknete. Za více popelnic si budete muset připlatit. Po půlroce se také znovu zavádí poplatek za biopopelnici.

Aktualizováno 3. února

Obec díky elektronické aukci ušetří na energiích 150 tisíc ročně

DSCF2808Úspora téměř 300 tisíc korun za dva roky na spotřebě elektřiny a plynu. To je výsledek elektronické soutěže, kterou na dodávku energií v závěru loňského roku uspořádala obec Nelahozeves.

.A.S.A. vypověděla smlouvu na svoz odpadu, obec čeká nová soutěž

P 20150923 143619Pouhých deset měsíců bude účinná smlouva, podle které firma .A.S.A. prostřednictvím své dceřiné firmy REGIOS zajišťuje od letošního 1. července svoz a sběr veškerého odpadu v obci Nelahozeves. Smluvní vztah firma na konci října jednostranně vypověděla. Nyní běží půlroční výpovědní lhůta, během níž musí obec najít nového dodavatele služby v soutěži.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.