Služby

Nestačí vám jedna popelnice? Od letoška si připlatíte

P 20151130 101224Od letošního roku již nedostanete pro svůj dům tolik nálepek na popelnice, kolik si řeknete. Za více popelnic si budete muset připlatit. Po půlroce se také znovu zavádí poplatek za biopopelnici.

Aktualizováno 3. února

.A.S.A. vypověděla smlouvu na svoz odpadu, obec čeká nová soutěž

P 20150923 143619Pouhých deset měsíců bude účinná smlouva, podle které firma .A.S.A. prostřednictvím své dceřiné firmy REGIOS zajišťuje od letošního 1. července svoz a sběr veškerého odpadu v obci Nelahozeves. Smluvní vztah firma na konci října jednostranně vypověděla. Nyní běží půlroční výpovědní lhůta, během níž musí obec najít nového dodavatele služby v soutěži.

Od března popelnice na kovy, od května bioodpad každý týden

DSCF9099Na konci března se na šesti stanovištích na tříděný odpad objevily černé popelnice, do nichž můžeme vhazovat drobné kovy. Povinnost zajistit oddělený sběr kovů mají obce stanovenou zákonem od 1. ledna letošního roku.

Společně jsme uklidili obec

1Druhou dubnovou sobotu proběhla v naší obci akce „Ukliďme spolu Nelahozeves“.

Ukliďme spolu Nelahozeves

P1420013 002V sobotu 11. dubna 2015 pořádá obec Nelahozeves, ve spolupráci s obecními spolky, již tradiční jarní brigádu na úklid obce.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.