Služby

Svoz popelnic už v šest ráno, odpad se bude vozit do Úholiček

PopelniceSpolečnost .A.S.A., která v obci zajišťuje svoz komunálních odpadů, změnila svozový plán. Zatímco dosud se popelnice vyvážely ve středu obvykle v odpoledních hodinách, od nynějška bude svoz probíhat již kolem 6. hodiny ranní. Informoval o tom obecní úřad na svých webových stránkách a také prostřednictvím SMS Infokanálu.

Sbírka použitého ošacení

p1050904 orezObčanské sdružení Diakonie Broumov vyhlašuje sbírku použitého ošacení. Sbírka se uskuteční ve dnech 14. a 15. června 2012 (čtvrtek, pátek) od 14 do 16 hodin v hasičárně.

Mobilní svoz nebezpečného odpadu - sobota 27. října 2012

Obec Nelahozeves a .A.S.A., spol. s r. o. pořádají v sobotu 27. října mobilní svoz nebezpečných složek komunálního odpadu pro obec Nelahozeves.

Mobilní svoz nebezpečného odpadu - sobota 12. května 2012

Obec Nelahozeves a .A.S.A., spol. s r. o. pořádají v sobotu 12. května mobilní svoz nebezpečných složek komunálního odpadu pro obec Nelahozeves.

Mobilní svoz nebezpečného odpadu - sobota 11. května 2013

Obec Nelahozeves a .A.S.A., spol. s r. o. pořádají v sobotu 11. května mobilní svoz nebezpečných složek komunálního odpadu pro obec Nelahozeves.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.