Školství

Schůzka rodičů dětí mateřské školy

V pátek 8. června 2012 od 16.00 hodin se koná schůzka rodičů dětí mateřské školy. POZOR!!! Schůzka se z organizačních důvodů nekoná v hasičárně, ale v restauraci Marina Vltava. Tato schůzka není organizována vedením školky, ale pořádající rodiče by velmi uvítali, pokud by se ředitelka školky schůzky zúčastnila, a tímto ji na akci zvou.

Školka byla dva dny uzavřena kvůli havárii vody, ve středu se otevře

DSCF6982Mateřská škola byla od pondělního rána uzavřena kvůli havárii vody. Vinou prasklého potrubí v prvním patře školky voda natekla i do přízemí, postiženy jsou zejména prostory toalet, umýváren a chodby. Samotné třídy vyvázly beze škody. Provoz školky bude od středy opět obnoven.

 

Aktualizováno 29. 5. 2012 ve 20.56 hodin

Zápis do školky bude letos ve dvou kolech

tridaPráce v nové budově mateřské školy stále pokračují, nové dvě třídy v Zagarolské ulici by měly být otevřeny od září letošního roku. Zápis nových děti do školky bude proveden ve dvou kolech, neboť není možné přijímat děti do školky, která zatím neexistuje.

Věra Bavorová povede školu dalších šest let

BavorovaPříznivci ředitelky Základní školy Nelahozeves Věry Bavorové mohou mít radost. Dnešní půlnocí bylo totiž dosavadní ředitelce automaticky prodlouženo funkční období o dalších šest let. Starostka Nelahozevsi Petra Urbanová měla až do včerejška možnost vypsat na místo ředitele základní školy konkurz, této možnosti však nakonec nevyužila.

Zápis žáků do 1. třídy

zsVe dnech  1. a 2. února 2012 proběhne v základní škole zápis žáků do 1. třídy.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.