Školství

Mateřskou školu povede i nadále Hana Sadílková

DSCF2341Do funkce ředitelky Mateřské školy Nelahozeves byla v úterý jmenována její dosavadní prozatimní ředitelka Hana Sadílková. Výsledek konkurzního řízení, které obec vyhlásila v závěru dubna, oznámila starostka Nelahozevsi Petra Urbanová.

Věra Bavorová má nominaci v anketě Hvězda za katedrou

DSCF0381Ředitelku Základní školy Nelahozeves Věru Bavorovou nominovali žáci do ankety Mělnického deníku s názvem Hvězda za katedrou. Pro populární učitelku a ředitelku můžete hlasovat do středy 28. května.

Ředitelka školky Ilona Sedlářová rezignovala

DSCF2353Ředitelka Mateřské školy Nelahozeves Ilona Sedlářová odstoupila z funkce. Její rozhodnutí oznámila starostka Nelahozevsi Petra Urbanová na středečním zasedání zastupitelstva.

Obec vyhlásila konkurz na ředitele školky

DSCF4186Týden po rezignaci Ilony Sedlářové na funkci ředitelky Mateřské školy Nelahozeves vypsala obec konkurz na jejího nástupce, či pravděpodobněji nástupkyni. Výzva se objevila 30. dubna na úřední desce obce.

Šest zastupitelů žádá konkurz na ředitelku mateřské školy

DSCF1158Šestice zastupitelů v pondělí požádala o svolání mimořádného zasedání zastupitelstva. Zastupitelé na něm chtějí rozhodnout o vyhlášení konkurzu na ředitelku Mateřské školy Nelahozeves.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.