Šibřinky oslavily čtyřicet let ve velkém stylu

Seznam článků

Číslo s písněmi Michal Davida

Taneční číslo na písně Vladimíra Štancla známého jako Michal David, které vystupující secvičili v párech, mělo premiéru v roce 2010 (oslavy 90. výročí Sokola) stejně jako mažoretky. Během něj zazněly hity jako Decibely lásky, Děti ráje, Mejdan, Valčík pro mámu, Nonstop, Nesnáším loučení a jako poslední Céčka.

Admirál

Skladba Byla jedna holčička od Nadi Urbánkové, Waldemara Matušky a Pavla Landovského doprovázela v pořadí páté vystoupení jubilejního šibřinkového večera. Během něj se po parketu procházel admirál v důchodovém věku se svou ženou, která se snažila na parket dostat i některé z přihlížejících. Toto číslo pochází z ročníku 2013, kdy se Šibřinky ponořily do hlubin mořského světa.

Branci

Armáda nelahozeveských cvičenek předvedla fyzicky náročnější vystoupení v bílých nátělnících a kraťasech, a potom ve dvou řadách odpochodovala z podia do zákulisí, aby se připravila na závěrečné vystoupení. Toto číslo je úplně nejstarší z výběru pro vzpomínkové půlnoční překvapení, mělo premiéru v roce 2008.

Dynamo

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence