Šibřinky oslavily čtyřicet let ve velkém stylu

Seznam článků

Půlnoční vystoupení připomnělo úspěšná čísla z minulých ročníků

Zlatým hřebem šibřinkového večera bylo stejně jako každý rok půlnoční překvapení, tentokrát se vystupující oblékli do starých kostýmů a předvedli mix nejvydařenějších čísel z předešlých šibřinkových ročníků.

Nelahozeveské mažoretky

Jako první vystoupily mažoretky v bílo-modrém, které bravurně předvedly taneční sestavu na zremixovanou píseň z muzikálu The Phantom of the Opera. Toto číslo mělo svou premiéru v roce 2010, kdy rázem Šibřinek byly oslavy devadesáti let od vzniku Sokola Hleďsebe-Podhořany.

Tanečníci z Irska

Poté, co mažoretky opustily parket, následovalo vystoupení, které mělo premiéru v roce 2013 (ráz: Mořský svět), akorát v něm pánové místo plavek měli na sobě džíny a bílou košili. Místo plážových popíječů se stali Iry slavícími výhru nad Skotskem alkoholovými nápoji, což se obvykle projevuje tím, že si člověk musí jít odskočit. V tomto případě se naneštěstí stalo, že záchodová kabinka byla obsazená. Nakonec do dopadlo tak, že všichni Irové poskakovali kolem kabinky na melodii z Lord of the Dance, a při tom se drželi na patřičných místech. Úspěch u diváků byl v tomto případě stoprocentně zaručen.

Uklízečky

Starší cvičenky zatančily v převleku za uklízečky v zástěrkách, šátcích s koštětem na písničku Holka neznámá, což se v polovině čísla změnilo, kdy dámy odhodily šátky se zástěrami a zůstaly oblečeny do sukní, lodiček a během skladby To byla kočka protočily svoje kabelky. Toto číslo je z roku 2011, ve kterém se téma Šibřinek jmenovalo Sejdeme se na pracáku.

Dynamo

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence