Šibřinky oslavily čtyřicet let ve velkém stylu

Seznam článků

Nelahozeveské Šibřinky oslavily čtvrtou dekádu nejen sérií nejlepších čísel z posledních deseti let během půlnočního překvapení. Nechybělo ani předtančení ve 21 hodin, na kterém v letošním roce místo dětských cvičenců vystoupil mladý pár tanečníků latinskoamerických tanců. Jan Chobot a Karolína Suchánková za své taneční kreace sklidili ohlušující potlesk publika.

20150314 205220
Jiří Langr | Foto: Plusáci
Jiří Langr | Foto: Plusáci
Mikrofonu se chopil i Jiří Langr z Veltrus, který na Šibřinkách 2 zapěl několik známých písniček od Karla Gotta. Ty také nezůstaly bez odezvy návštěvníků. Někteří si během jeho vystoupení zatancovali a potleskem nešetřili. Píseň Lady Karneval zpestřily dvě barevně oblečené tanečnice.

Masky na Šibřinkách rozhodně nesměly chybět

Šibřinky ani letos nezaostávaly v počtu různorodých masek. Na ty únorové jich přišlo více, než na březnové, ale bylo se nač dívat, což díky fotogalerii můžete posoudit sami. Z Woodstocku rovnou do Neláče dokonce dvakrát vyrazila parta veselých hippíků. Z mořských oblastí sem vypluli dva piráti, námořníci a viking ze severu, zatančili si tu mimové a klaun jako vystřizení z divadelních prken, rovnou z oblak se na chvíli snesl pilot s půvabnou letuškou a od ordinace si přišli na chvíli zarelaxovat i dva lékaři. Zatímco princezna, bludička a Šmoulinka a záporačka Cruella de Vil bez svých dalmatinů reprezentovali svět pohádkový, želví ninjové s Jokerem a jeho parťačkou Harley Quinn ten komiksový. Nechyběli zde ani krapet přerostlí školáci, vyznavači gothic subkultury či mlynář s hladkou moukou, párek domorodců, jeptiška, květinářky jako vystřižené z My Fair Lady či parta výtržníků z filmu Mechanický pomeranč.

Dynamo

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence