Šibřinky chycené v sítích. Pilně se nacvičuje a lístky mizí

DSC 8904
Z Šibřinek 2018
Z Šibřinek 2018
Co si představíte pod pojmem "Síť”? V dnešní propojené době to pravděpodobně budou sociální sítě nebo internetová síť všeobecně... Vybaví se vám síť na tenisovém kurtu? Pavoučí síť? Síťované punčochy (tzv. "bordelky”)? Rybářská síť?

Každopádně "Sítě" jsou rázem letošních 44. Šibřinek, které se letos uskuteční v březnu hned dvakrát.

“Téma vymysleli, myslím, ti mladší z nás, ale my starší jsme souhlasili, protože se sociálními sítěmi žijeme a jsme propojeni všichni. Toto se v půlnočním překvapení určitě odrazí, stejně jako jiné typy sítě. Ale více k vystoupení prozrazovat nechceme,” říká za pořadatele Hedvika Bártová. “Každý týden pilně nacvičujeme, abychom vás mohli překvapit a těšíme se v březnu na parketu,” uvedla Mirka Pantůčková.

DSC 9054
Skupina Globus Band
Skupina Globus Band
V pátek 8. března si v sále TJ Dynamo můžete zatančit za doprovodu kapely Globus Band, v sobotu 23. března na stejném místě zahraje Gradace. Oblíbená taneční zábava začne úderem 20. hodiny a potrvá až do 3. hodiny ranní. Masky jsou samozřejmě vítány.

Lístky za 150 korun si můžete rezervovat telefonicky na čísle 725 207 190. “Lístků na Šibřinky je zatím dost,” uvedla Hedvika Bártová. Nicméně se rychle rozprodávají, takže neváhejte s jejich koupí.

Pokud se na Šibřinky z různých důvodů nedostanete, nesmutněte. Repríza půlnočního překvapení bude také na dětském karnevale, který se uskuteční v neděli 10. března od 14 hodin. Více informací o karnevalu je na přiloženém plakátu.

plakat sibrinky

plakat karneval

Plesy a zábavy

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.