• Titulní stránka

Quatro3atlon v Miřejovicích je za dveřmi

IMG 9075
Foto: Bruno Vognič
Foto: Bruno Vognič
Závěr srpna bude stejně jako loni patřit Miřejovickému quatro3atlonu. V sobotu 25. srpna ve 14 hodin bude v Miřejovicích na hřišti odstartován recesistický štafetový závod čtyřčlenných týmů, které musí být povinně smíšené - dvě ženy a dva muži.

První část štafety je vodácká: dvojice vodáků vypluje z Miřejovic na kanoi na blízký ostrov, kde najdou svůj štafetový předmět a s ním pojedou k potrubnímu mostu u veltruského parku. Tam na ně bude čekat cyklista, který po stanovené trase objede veltruský park a před hlavní branou předá štafetový předmět běžci. Ten pak doběhne zpět do Miřejovic, do cíle vbíhá celý tým společně.

Pokud se chcete zúčastnit a postavíte smíšený tým, pošlete emailem přihlášku na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Startovné činí symbolických 200 Kč. V případě potřeby jsou pořadatelé schopni zajistit vám loď. Kapacita závodu je omezena, proto neváhejte!

 DSC6518
Foto: Jiří Karas
Foto: Jiří Karas
Nově pořadatelé zařadili samostatnou kategorii nad 55 let.

A pokud závodit nechcete, přijďte zafandit!

Pozávodní občerstvení je zajištěno. Pokud vše klapne, budete také u zrodu nové akce – Miřejovické lávky, která bude následovat po ukončení 2. Miřejovického Quatro3atlonu.

Případné další informace obdržíte na tel. 725 207 190.

pdfPropozice (včetně podrobné trasy závodu a map)

Stránky akce na Facebooku

Jak vypadal loňský ročník? (reportáž, výsledky, fotogalerie)

 

Běh, Sport, Vodní sporty, Cyklistika

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence