• Titulní stránka

Miřejovický quatro3atlon

IMG 9075
Foto: Bruno Vognič
Foto: Bruno Vognič
Miřejovický quatro3atlon je recesistický štafetový závod smíšených čtyřčlenných týmů. Skládá se z disciplín: kanoistika, cyklistika, běh.

Termín a místo konání: sobota 29. srpna 2020 od 10.00 hodin (individuální závod) a od 14.00 hodin (kolektivní závod), Miřejovice - hřiště

Složení týmu: individuální závod (dopoledne) a smíšené čtyřčlenné týmy – dva muži, dvě ženy (odpoledne)

Trať: První část štafety je vodácká: dvojice vodáků vypluje z Miřejovic na kanoi na blízký ostrov, kde najdou svůj štafetový předmět a s ním pojedou k potrubnímu mostu u veltruského parku. Tam na ně bude čekat cyklista, který po stanovené trase objede veltruský park a před hlavní branou předá štafetový předmět běžci. Ten pak doběhne zpět do Miřejovic, do cíle vbíhá celý tým společně.

V individuálním závodu absolvuje celou trať jednotlivec sám, zbytek týmu mu může pomoci s naloděním na vodu, přípravou kola na stanoviště a odvozem dopravních prostředků.

Kontakt: Hedvika Bártová, tel. 725 207 190, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Startovné: 200 Kč

V případě potřeby jsou pořadatelé schopni zajistit vám loď. Kapacita závodu je omezena, proto neváhejte!

 DSC6518
Foto: Jiří Karas
Foto: Jiří Karas
Samostatná kategorie nad 55 let.

Pozávodní občerstvení je zajištěno.

Propozice (včetně podrobné trasy závodu a map)

Jak vypadal ročník 2017? (reportáž, výsledky, fotogalerie)

Běh, Sport, Nelapedie, Vodní sporty, Cyklistika

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence