Provozní řád skládky Uhy je na světě

uhy-obecni-urad
Žádosti o poskytnutí platného provozního řádu skládky Uhy bylo vyhověno – starostka Uh Blanka Vaigeltová v tomto týdnu umožnila autorovi článku, aby navštívil Obecní úřad Uhy a stránku po stránce si provozní řád nafotil.

Starostka zaslala provozní řád téhož dne, kdy byl zveřejněn kritický článek, který se vedle společnosti .A.S.A. obouval právě do ní. Zaslaný provozní řád se však vztahoval k rekultivačním pracem a nikoliv k aktivnímu skládkování. Bylo chybou autora článku, že v původní žádosti jasně neuvedl, o jaký provozní řád má zájem.

Autor článku tímto starostce Uh děkuje za poskytnuté informace a také za informace, které vůbec nepožadoval, a přesto je starostka poskytla (havarijní plán).

V kontrastu s přístupem společnosti .A.S.A., která svým odmítavým postojem zcela zbytečně podkopává poslední zbytky své důvěryhodnosti (jak bude demonstrováno v zítřejším článku k probíhajícímu územnímu řízení), a krajského úřadu, který stále nesmyslně trvá na tom, že provozní řád skládky je průmyslovým vlastnictvím, je třeba si samosprávy obce Uhy za tento krok vážit, byť k jeho dosažení vedla poněkud trnitá cesta.

Skládka Uhy

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.