Pořádáte v obci akci? Pozor na požární dozor

hasici-logo2
Rádi bychom vás upozornili na povinnost organizátorů plesů a jiných kulturních akcí s vyšším počtem účastníků, na kterou se vztahuje bezpečnost dle zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, § 15 vyhlášky MV ČR č. 246/2001, nařízení kraje č. 6/2010 a dále obecně závazná vyhláška obce.

Nařízení se týká sportovních, zábavních, společenských, politických, obchodních, náboženských a jiných obdobných akcí a shromáždění, kterých se zúčastňuje větší počet osob. V zásadě jde o akce konané v prostorách určených dle stavební dokumentace pro 200 a více osob, kde se nařizuje organizátorům mít na své akci požární hlídku (dozor).

V preventivní hlídce může být zařazena osoba dle § 11 zákona o požární ochraně (blíže viz § 16a odst. 1 zákona o požární ochraně a § 24 vyhlášky č. 246/2001 Sb.), příslušník HZS ČR nebo HZS Podniku a dále člen jednotky SDH obce.

 

Pokud máte zájem o zabezpečení vaší akce členy naší jednotky neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném kontaktu, nebo vyplňte žádost a odešlete jí na e-mail, který je uveden taktéž v žádosti.

Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat

Hasiči Nelahozeves

Kontakt

 velitel - 604 62 13 66
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

starosta - 777 68 15 81
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://www.hasici-nelahozeves.cz/

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.