Pojďme si říct, co vlastně chceme

obchod
Vážení spoluobčané,

na jednání dne 6. listopadu ohledně domu čp. 69 v ulici Pod Strání bylo řečeno, že obec od nás očekává návrhy, co bychom místo této budovy chtěli. Budova je v dezolátním stavu, ve svahu, dvoupatrová.

Čím víc se nás vyjádří, tím bude mít průzkum větší smysl. Ráda vypracuji z dat získaných z průzkumu tabulky, názorné grafy, které poslouží jako podklad pro další diskuzi. Závěry podložené konkrétními čísly a představami všech respondentů vytvoří podklady pro jednání na zcela jiné úrovni. Výsledky průzkumu předáme na obecní úřad.

Prosím vyplňte následující anonymní dotazník zde.

V papírové podobě naleznete dotazník v Nelahozevském zpravodaji, který bude distribuován do Vašich schránek o víkendu 23. - 24. listopadu.

Předem moc děkuji za vaši účast v anketě a zaslání vašich odpovědí do 30. listopadu. Jak jsem již zmínila výše, pojďme se účastnit v co největším počtu, jde přeci o naše okolí. Pojďme společně připravit podklady pro další jednání se zastupiteli naší obce.

Marie Varhulíková

Obchody, Pod Strání

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.