Poděkování za čtyři roky

DSC 6084
Končící starosta Josef Kebrle | Foto: Nela.cz
Končící starosta Josef Kebrle | Foto: Nela.cz
Protože se na tomto místě již objevily zprávy o novém starostovi a místostarostovi, nastal čas, abych veřejně poděkoval všem, kterým vděčím za čtyři roky v pozici starosty, a také za to, že jsme některé projekty zdědili a dotáhli, některé rozjeli a dotáhli a některé rozjeli a nechali k dotažení na další zastupitelstvo.

Protože mi pomohlo opavdu hodně lidí, myslel jsem, že tenhle článek bude dlouhý. Začal jsem svojí ženou Martou a dětmi... Když jsem byl u padesátého jména (to už byl na seznamu i Pavel Matoušek :)), pochopil jsem, že to nikdo číst nebude, protože se seznam začíná blížit výpisu z evidence obyvatel Nelahozevsi a okolí. 

Vy všichni, kteří jste pomohli, o tom víte. Vážím si Vás, protože jste pochopili, že jaké si to ve vsi uděláte, takové to budete mít. Vážím si Vás, protože jste nadto šli a pomohli... ať už jako přátelé, dobrovolníci, odborníci, zaměstnanci, ...

Takže ještě jednou díky!

Pepa Kebrle

P.S.: Opravdu mám v úmyslu svolat ustavující zastupitelstvo na pondělí 29. 10. 2018. Tak přijďte :)

Komunální volby 2018

  • Vytvořeno dne .

Komentáře   

-6 #1 Jan Ryšavý 2018-10-18 17:52
Taky Pepo děkuji. Byl jsi to Ty, kdo přijal mé návrhy na zřízení sociální komise a občanské poradny. Byla to tvoje odpovědnost a Tvoje rozhodnutí. Ukázalo se to jako vhodné a správné. Věřím, že s novým starostou pojede vše dál ku prospěchu občanů obce.
Citovat

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.