Ohlédnutí za 1. ročníkem Miřejovického Quatro3tlonu

2
Maraton klub Miřejovice ve spolupráci s TJ Dynamo Nelahozeves uspořádal v sobotu 26. srpna 2017 po loňském nultém ročníku letos již 1. oficiální závod v Quatro3tlonu.

Jedná se o specifický týmový závod, kde jedinou podmínkou pro start, je účast dvou žen a dvou mužů v týmu. Tým si pak sám rozhodne, které borce posadí do lodě na cca 1,2 km dlouhou trať, která vede částečně proti proudu, ale převážně po proudu, kdo pojede na kole parkem cca 8,5 km a kdo poběží závěrečné 3 km, aby proťal cílovou pásku již společně se svými týmovými parťáky.

Hlavní myšlenkou této letní akce je strávit společné odpoledne se svými kamarády, trochu si zazávodit a celý den pak zakončit u ohně se sklenkou dobrého vína či piva a případně se ještě zúčastnit turnaje v pétanque.

Jak to letos dopadlo, se můžete dočíst v tabulce níže. Z časů je však patrné, že je závod velmi vyrovnaný a šanci na vítězství má každý. Koho z vás by akce oslovila či přímo nadchla, tak může již nyní přemýšlet o složení svého týmu a do kalendáře si zapsat sobotu 25. srpna 2018 jako datum konání 2. ročníku Miřejovického Quatro3atlonu.

vysledky

Oficiální pozvánka a mapa celé trasy bude zveřejněna během června 2018 na stránkách Nelahozevsi, Veltrus, Nových Ouholic a Kralup. Na vyžádání možno zaslat emailem již nyní. Kapacita je omezena na 20 týmů. (Máme také kategorii 55+, kde je běžec nahrazen koloběžkářem.)

Těšíme se na další sportovní nadšence.

Organizační tým Quatro3atlonu

Foto: Jiří Karas, Bruno Vognič

Pozvánka na letošní ročník včetně průjezdních map zde.

Běh, Vodní sporty, Cyklistika

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence