• Titulní stránka

Od září se drobně změní jízdní řád autobusů

Počínaje 1. zářím 2011 dochází k drobné změně v jízdním řádu autobusové dopravy v Nelahozevsi. Čtyři spoje, které dosud na své trase vynechávaly Veltrusy, budou nově do Veltrus zajíždět. Změny jsou výsledkem dohody samospráv Kralup nad Vltavou, Veltrus a Nelahozevsi.

Přehled spojů, které budou nově zajíždět do Veltrus

Trasa Kralupy nad Vltavou - Nelahozeves - Veltrusy - Kralupy nad Vltavou

  • Linka projíždějící Nelahozevsí v časech 7.17 (Lešany-rozcestí) až 7.27 hodin (U Kaštanu)
  • Linka projíždějící Nelahozevsí v časech 17.31 až 17.42 hodin

Trasa Kralupy nad Vltavou - Veltrusy - Nelahozeves - Kralupy nad Vltavou (opačný směr)

  • 14.27 (U Kaštanu) až 14.38 (Lešany-rozcestí). Pozor - tato linka bude nově vyjíždět z Kralup o 5 minut dříve (dosud ve 14.15 hodin, nově ve 14.10 hodin) a Nelahozevsí bude projíždět o tři minuty dříve oproti současnému jízdnímu řádu.
  • Linka projíždějící Nelahozevsí v časech 18.22 až 18.33 hodin.

K dalším změnám v jízdním řádu autobusové dopravy dojde na podzim v souvislosti s rekonstrukcí viaduktu v Nelahozevsi. Autobusy přijíždějící z Lobče přes Lešany se budou zřejmě otáčet přímo před viaduktem, autobusy přijíždějící od Nové Vsi se otočí u areálu Wet Wipes (PTZ). Náhradní jízdní řád pro období rekonstrukce viaduktu zatím není k dispozici.

Nový jízdní řád

bus-jr-2011

(mm)

Autobus

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.