Obchody -

Pojďme si říct, co vlastně chceme

obchod Vážení spoluobčané,

na jednání dne 6. listopadu ohledně domu čp. 69 v ulici Pod Strání bylo řečeno, že obec od nás očekává návrhy, co bychom místo této budovy chtěli. Budova je v dezolátním stavu, ve svahu, dvoupatrová.

Kralupská charita chce v obci postavit dům pro sociální bydlení

P 20190412 175625

Na těchto místech má vyrůst nový dům se šesti sociálními byty. Stará budova půjde k zemi.
Naše obec by se měla stát útočištěm pro několik rodin v nouzi. Takový je záměr Charity Kralupy nad Vltavou, která s vedením obce během léta o projektu jednala. Výstavbu domu se sociálními byty na konci srpna podpořilo zastupitelstvo obce.

V Nelahozevsi je nový obchod

DSCF1829 Nabídka služeb v Nelahozevsi je opět o něco širší. Ve čtvrtek 14. dubna se v Kralupské ulici otevřela nová prodejna potravin.

Místo obchodu ve Školní ulici bude archiv, v Zagarolské masáže

DSCF1678

Místo konzumu bude archiv obecního úřadu.
Prostor bývalého konzumu ve Školní ulici obsadí archiv obecního úřadu. Obec sice v dubnu nabídla prostory pro komerční účely, z předložených nabídek si však zastupitelstvo nakonec nevybralo.

Nový obchod ve Školní ulici přinese konkurenci

DSCF2857

Za nepříliš přitažlivým vchodem se skrývá dobře zásobená samoobsluha.
V centru Nelahozevsi byla v pondělí otevřena nová prodejna potravin a drogistického zboží. Nachází se v budově restaurace a penzionu V Podzámčí ve Školní ulici.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.