nela cz logo modre

Nela.cz je komunitní portál obyvatel obce Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce.

webarchiv certifikat c

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR za účelem dokumentace autentického vzorku českého webu. Jsou součástí kolekce českých webových stránek, které NK ČR hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace. Jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

Publikování článků

Na tento web může přispívat každý, stačí se zaregistrovat pod vlastním jménem. Pokud jste se registrovali již před rokem 2012, možná ještě nemáte práva pro psaní článků - v takovém případě vám vše potřebné zpřístupníme. Napište prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přečtěte si pravidla pro publikování článků.

Kontakt

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Další emaily ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 602 592 862

Redakce: Miloš Mojžiš, Soňa Brunnerová

Spolupracovníci: Martin Tlustý (politika, společnost, Kralupsko), Kateřina Bryndová, Hana Langmajerová, Olga Riegertová (kultura), Robin Hron, Josef Kebrle, Václav Michovský ml. (sport), Jakub Hrňák, Petr Jiskra (fotografie)

Za obsah autorských článků odpovídají autoři. Články bez uvedení autora nebo publikované pod zkratkou jsou redakční a za jejich obsah odpovídá redakce.

Provozovatel

Nela Media, z. ú., Zagarolská 378, 277 51 Nelahozeves, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence

88x31

Obsah zveřejněný na webových stránkách podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko. To zjednodušeně řečeno znamená, že můžete kdekoliv publikovat obsah zveřejněný na těchto stránkách, pokud uvedete zdroj.

Inzerce na portálu

E-mail v doméně Nela.cz

Chcete mít e-mailovou adresu v doméně Nela.cz? Přečtěte si podrobnější informace.

Historie portálu

Portál byl založen v roce 2010 pod názvem Lešany.info, jeho původním cílem bylo podpořit kandidátku sdružení Lešany pro Nelahozeves v komunálních volbách. Po volbách se portál postupně přeorientoval na poskytování zpravodajství a publicistiky o dění v obci. V červenci 2011 portál převzalo pod svou správu Občanské sdružení Nelahozeves a stránky byly přejmenovány na Nelahozeves.info.

Od dubna 2014 je portál provozován pod názvem Nela.cz.

Nela.cz na sociálních sítích

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence