• Titulní stránka

Nejdramatičtější úvod sezóny v podání žáků PTZ Nelahozeves

kuba
Kdo si chce užít optimální poměr gólů k ceně vstupného, měl by začít navštěvovat utkání žáků PTZ Nelahozeves.

Na úvod ještě připomeňme, že předloni i vloni byli žáci Nelahozevsi suverénem okresního přeboru. Deklasovali své soupeře na počkání. Letošní ročník byl spojen s nejistotou, zda se po odchodu některých klíčových opor družstva podaří navázat na úspěchy z uplynulých dvou sezón.

 

O úspěších pétézetky vyšly v minulosti mj. následující články:

V prvním kole letošní podzimní části okresní soutěže žáků bohužel tým PTZ podlehl Slovanu Horní Beřkovice na jeho hřišti historickým výsledkem 18:0.

Napravit dojem s prvního utkání bylo úkolem všech hráčů, kteří v sobotu 31. srpna nastoupili k druhému srpnovému zápasu. Naštěstí to zřejmě s PTZ nevypadá tak špatně, jak by naznačoval výsledek prvního utkání :-)

PTZ Viktorie Nelahozeves se vrátila k výsledkům minulých sezón a nad žákovským výběrem ze Sazené zvítězila poměrem 8:1. Po takovém výsledku nemohlo následovat nic jiného než tradiční vítětzný pokřik vedený brankářem Patrikem Peštou, který ze šaten oznamoval, že družstvo je zase zpátky.

Nejvíce gólů (4) vsítil kapitán družstva Adrian Durdoň, a pomalu tak nahrazuje gólové příděly, na které byla družstva našich soupeřů v minulosti zvyklá od Jindry Pešty. Poté již bylo cítit, že se Adrian, jako správný kapitán, kolegiálně zaměřil na pomoc svým spoluhráčům, aby i oni gólově vylepšili výsledek utkání.

Po jednom gólu zaznamenali Ondřej Koníček, Jáchym Brázda, Lukáš Votruba a Honza Kebrle.

Zveme všechny příznivce fotbalu na další domácí utkání žáků proti AFK Hořín, které se uskuteční 14. září 2013. Celý rozpis soutěží všech družstev najdete v nascanované tabulce:

rozpis2

adrian
utocime

Fotbal

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.