Město, vesnice – v kroji tradice. Šibřinky opět zazářily

Seznam článků

DSCF3919
K tradičním prvkům Nelahozevsi patří i Povltavské tukové závody.
K tradičním prvkům Nelahozevsi patří i Povltavské tukové závody.
Období sběru okurek se dobře hodí k tomu, abychom se vrátili k jedné z nejdůležitějších události nelahozeveského společenského života. Dynamácké Šibřinky letos proběhly už po devětatřicáté a jako vždy zanechaly v myslích návštěvníků nesmazatelnou stopu zejména svým půlnočním představením.

Tento článek je připraven k vydání už čtyři měsíce, jen jsme s jeho vydáním strategicky vyčkávali. (Nemusíte tomu věřit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.)

Ke stálicím nelahozeveských Šibřinek patří pochopitelně zejména série předtančení. Letos byla divákům naservírována ve třech částech, které byly v programu umístěny tak, aby příslušní účinkující mohli po vystoupení včas zalehnout do svých postýlek.

Článek je pro velký rozsah fotogalerií a videí rozdělen na tři strany

Česká beseda

Jako první se tedy představila Česká beseda v podání Tanečního kroužku Neláček pod vedením učitelky místní základní školy Mileny Vovsové.

Barbie a Ken

Sedm na jednoho. Ale chlapec to ustál se suverénností sobě vlastní.

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence