Máte doma starou lékárničku?

lekarnicka
Od začátku ledna 2011 mají řidiči za povinnost podle zákona mít v automobilu novou lékárničku. Staré lékárničky ale rozhodně nevyhazujte!

Část obsahu odevzdaných autolékárniček využije humanitární organizace Adra pro nemocnici v Keni, zbylý zdravotnický materiál využijí charitativní organizace pro další účely.

Lékárničky můžete odevzdávat:

  • do čtvrtka 27. ledna 2011 na Obecním úřadě v Nelahozevsi
  • do pátku 28. ledna 2011 v Ekologickém centru Kralupy (Palackého náměstí, kanceláře v 1. patře OD Máj, každý všední den od 8 do 18 hodin)
  • do pátku 28. ledna 2011 na vrátnici Technických služeb Kralupy nad Vltavou (Libušina 123)

sbirka
Poté bude vybraný zdravotnický materiál převezen do skladu v Praze a odtud do Keni.

„Společně se členkami kralupské charity zajistíme další využití starých autolékárniček, případě ekologickou likvidaci nepoužitých složek“, uvedla Jana Krátká, dispečerka ekologického centra.

(Část informací převzata z webových stránek obce Nelahozeves a z tiskové zprávy Ekologického centra Kralupy nad Vltavou)

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 kanceláře v 1. patře OD Máj na Palackého náměstí, otevřeno je každý všední den od 8 do 18 hodin.
  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.