Mapa Nelahozevsi nově ukazuje volná hrobová místa

Screenshot 2020 10 14
Mapový portál GisOnline, který nabízí desítky různých mapových vrstev s různými detaily o obci Nelahozeves, se nedávno rozrostl o další data - nově si můžete zobrazit detaily hřbitova s přesností na jednotlivá hrobová místa.

U každého hrobového místa uvidíte, zda je hrob volný či obsazený. Jsou zde též zvýrazněny tři čestné hroby vojáků Rudé armády a dva hroby místních kněžích.

Cena za nájem jednoho hrobu činí v současné době 400 korun na deset let.

Mapový portál GisOnline je k dispozici na adrese app.gisonline.cz/nelahozeves. Kromě základní geografické mapy v něm lze nalézt celou řadu dalších vrstev, které je možné zobrazovat libovolně přes sebe, jako jsou katastrální informace, územní plán či vedení inženýrských sítí. Počátkem letošního roku přibyla vrstva umožňující zvýraznit pozemky ve vlastnictví obce.

Portál byl v minulosti provozován pod názvem Geosense, spolupráci s provozovatelem zahájila tehdejší starostka Petra Urbanová v roce 2013. Za provoz portálu platí obec roční paušál ve výši 17 tisíc korun.

(mm)

Hřbitov, Mapy

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence