Komunistická strana Čech a Moravy (volby 2014)

logo-kscm
Komunistická strana Čech a Moravy je strana kandidující v komunálních volbách v roce 2014. Lídrem kandidátky je Josef Kukla.

Volební číslo: 4

Složení kandidátky

  Č. Jméno Věk Povolání Bydliště Člen strany
kscm-kukla
1 Mgr. Josef Kukla 50 místostarosta Hleďsebe 1. díl  
kscm-pavlicek
2 Lubomír Pavlíček 59 mechanik měření regulace Nelahozeves KSČM
kscm-kuchar
3 Miroslav Kuchař 65 důchodce Hleďsebe 1. díl  
kscm-miler
4 Václav Miler 47 instalatér Hleďsebe 1. díl  
kscm-gregor
5 Jan Gregor 35 státní zaměstnanec hasičského sboru Lešany  
  6 Ing. Petr Zeman 53 lesní inženýr Nelahozeves  
kscm-hajek
7 Jiří Hájek 48 letecký mechanik Nelahozeves  
kscm-hruskova
8 Ludmila Hrušková 73 důchodce Hleďsebe 1. díl  
kscm-dittrichova
9 Květuše Dittrichová 73 důchodce Hleďsebe 1. díl KSČM

DSCF1580
Kandidáti do zastupitelstva za KSČM. Zleva: Lubomír Pavlíček, Květuše Dittrichová, Václav Miler, Jiří Hájek, Miroslav Kuchař. Zprava: Ludmila Hrušková, Josef Kukla, Jan Gregor.
Kandidáti do zastupitelstva za KSČM. Zleva: Lubomír Pavlíček, Květuše Dittrichová, Václav Miler, Jiří Hájek, Miroslav Kuchař. Zprava: Ludmila Hrušková, Josef Kukla, Jan Gregor.

Program

Zasadíme se o zefektivnění spolupráce zastupitelstva, a to v zájmu zkvalitnění života všech obyvatel naší obce. Zároveň s tím budeme dodržovat elementární slušnost při jednání a prosadíme zachování průhledného rozhodování zastupitelstva.

Udržíme stávající úroveň obecní mateřské a základní školy a budeme rozvíjet mimoškolní aktivity našich dětí a mládeže, a to mimo jiné podporou sdružení a spolků v oblasti sportu, kultury, dobrovolnických sdružení apod. V souvislosti s tímto dohlédneme na další kroky vedoucí k možné rekonstrukci areálu kulturního domu v blízkosti proslulé Dvořákovy stezky.

K životu každé obce patří vzájemné střetávání se, a proto budeme podporovat konání společenských akcí pro seniory i ostatní věkové kategorie našich obyvatel, např. v areálu kulturního domu, zámku nebo centru volnočasových aktivit, a to za vzájemné součinnosti našich ochotníků, škol, dobrovolných hasičů, tělovýchovných jednot apod.

Dohlédneme na zkvalitnění obecní infrastruktury, dopravní i technické, a životního prostředí naší obce.

Budeme nadále podporovat malé a střední podnikání v oblasti služeb, které mohou občanům naší obce zajistit spokojenější život.

Zajistíme bezpečnost našich obyvatel těsnou spoluprací policie a hasičů a rychlým řešením krizových situací, vzniklých např. při požárech a povodních.

Výše zmíněného rozvoje obce dosáhneme efektivním nakládáním s příjmy ze skládky, o jehož transparentnost se zasadíme.

Při rozhodování o důležitých věcech budeme usilovat o to, aby občané vyjádřili svůj názor v obecním referendu, případně se budeme řídit jejich věcnými připomínkami a návrhy, které podají jednotlivě.

pdf
Volební program (v podobě dodané stranou)

Rozhovor

Mojí politickou příslušností je být občanem, říká lídr kandidátky KSČM Josef Kukla

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence