• Titulní stránka

Klamavá reklama stažena, otázky zůstávají

bydleni_mistr
Reklamy na oficiálních stránkách www.nelahozeves.cz dne 11. 10. 2010 (a dva roky předtím)
Reklamy na oficiálních stránkách www.nelahozeves.cz dne 11. 10. 2010 (a dva roky předtím)

Dnes byly z oficiálních webových stránek obce Nelahozeves odstraněny reklamy na různé firmy, mimo jiné klamavá reklama na prodej domů developera působícího na území obce.

Je zjevné, že k odstranění reklam došlo na základě kritického článku zveřejněného na těchto stránkách, neboť reklamy byly odstraněny pouhých několik dnů po zveřejnění článku, ačkoliv zde předtím visely několik let.

Jsem rád, že reklamy zmizely, ale copak neexistují nějaké smlouvy, na jejichž základě jsou reklamy na stránkách obce publikovány, včetně doby, po kterou má být příslušná reklama zveřejněna? Opravdu je možné reklamu publikovat a zase stahovat libovolně jen na základě toho, že se nějakému "rejpalovi" líbí či nelíbí? Kolik vlastně obec za publikování reklamy na bydlení s mistrem světa dostala? Kdy zveřejnění této reklamy a příslušnou platbu za ni projednávalo zastupitelstvo a kde se nachází program jednání tohoto zastupitelstva, který má být dle zákona veřejně přístupný na webových stránkách obce?

Komunální volby 2010

  • Vytvořeno dne .
  • Aktualizováno:

Komentáře   

0 #1 Joma.Mareji 2011-02-20 10:07
Čiň tak, aby se tak již nedělo!
Citovat

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence