Kavárna Rígrovka nabízí rozvoz obědových menu

rigrovka
Kralupská tréninková kavárna Rígrovka nabízí rozvoz obědových menu až do domu. Za cenu 135 Kč dostanete polévku a hlavní jídlo, za celkem 145 Kč k tomu máte i zákusek. Studenti mají 20 Kč slevu.

Rozvoz probíhá v pracovních dnech. Do vzdálenosti 10 kilometrů, což zahrnuje i celou Nelahozeves, je doprava zdarma. Platit lze v hotovosti nebo stravenkami.

Jídlo je třeba objednat den předem do 14 hodin na telefonním čísle 730 562 983 nebo přes Facebook/Messenger kavárny.

Jídelní lístek od pondělka 19. října

jidelni listek rigrovka 2020 10 19

Tréninkovou kavárnu Rígrovka provozuje Charita Kralupy nad Vltavou. Její cílem je poskytnout pracovní příležitost těm, kteří jsou z různých důvodů znevýhodněni na trhu práce.

Kralupská charita stejně jako při první vlně epidemie nového koronaviru nabízí seniorům či dalším osobám z rizikových skupin dovážkovou službu. Pracovníci Charity mohou lidem zajistit každé úterý a čtvrtek nákupy potravin, drogerie či léků a dovézt jim je až domů.

Objednávku nákupu je třeba uskutečnit den předem do 15.30 hodin na telefonním čísle 606 613 018 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce je třeba uvést množství požadovaného zboží a případně též značku nebo výrobce (je-li to pro klienta důležité).

(mm)

Stravování, Charita

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence