Jóga ve Višňovce II.

Kalendář
Sport
Datum
25. 8. 2019 18.00 h - 19.00 h
Místo
Sad Višňovka
Url
https://www.facebook.com/events/2349488518707243/

Popis

Zveme vás na druhý letní termín komunitní jógy ve Višňovce.

Lekce bude přístupná i pro úplné začátečníky.

Slovo JÓGA znamená spojení. Spojení těla, mysli, duše a propojení našeho individuálního Já se vším okolo nás. Nejde tedy jen o fyzické cvičení, i když tělo při cvičení nabývá sílu, pružnost a zlepšuje rovnováhu, ale vše, co se děje na fyzické úrovni, má i přesahy do naší mysli, duše, energie, kterou vyzařujeme.

V důsledku má pravidelné praktikování jógy vliv i na náš životní styl, vztahy, které vytváříme, a komunity, ve kterých žijeme, žijeme totiž vědoměji, k přírodě šetrněji a pospolu poklidněji.

Vezměte si s sebou podložku (ideálně jógovou nebo něco, co moc neklouže), nebo alespoň dlouhou osušku nebo deku.

Mobilní telefon nechte doma. Budeme se odpojovat od sítí a napojovat sami na sebe :-)

Koná se pouze za příznivého počasí, vstup je dobrovolný.

O lektorce

Petra Plutnarová se věnuje jógové terapii, vinjása józe, jin józe, meditaci, somatické práci s tělem a traumatem, vede skupinové a individuální lekce, specializované workshopy v oblasti pánevního dna, zdravé páteře, obrácených pozic, meditace a další v Praze, Nelahozevsi, Kralupech nad Vltavou a po celé ČR.

Za jógou jezdí po světě, studovala v ášramech v Indii, na Bali i na Srí Lance. Je i terapeutkou reiki. Je vášnivou tanečnicí a cestovatelkou. Více o ní se dočtete na www.yoguimuse.com.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.