• Titulní stránka

Jarní brigáda opět klepe na dveře

CIMG0772
Naplnit kontejner není na brigádě žádný problém, odpadků je všude plno.
Naplnit kontejner není na brigádě žádný problém, odpadků je všude plno.
Zima se zatím nechce ještě vzdát, první dubnové dny by už však měly přinést výraznější oteplení. A s ním se tradičně pojí i jarní brigáda zaměřená na úklid obce. Letos se uskuteční v sobotu 13. dubna.

Sraz bude jako obvykle v 8.00 hodin u hasičárny. Pracovní pomůcky (rukavice, nářadí) si prosím vezměte s sebou. Obec zajistí odvoz sesbíraných odpadků.

O dva týdny později mají úklidovou brigádu naplánovány Lešany – sraz bude v neděli 28. dubna v 9.00 hodin na návsi v Lešanech. Lešanští jsou však samozřejmě vítáni i na brigádě ve vnitřní Nelahozevsi, a totéž platí pochopitelně i obráceně.

bordel1
Pokud se nechcete na toto koukat, přijďte prosím na brigádu.
Pokud se nechcete na toto koukat, přijďte prosím na brigádu.
Pokud vám tedy záleží na čistotě a pořádku v naší obci, přijďte prosím přiložit svou ruku k dílu. Jsme si vědomi toho, že většinu z vás čekají pravidelné jarní práce na vašich zahrádkách. Zároveň však věříme, že každý z nás považuje vzhled obce za naši společnou vizitku. Nikdo z nás zajisté netouží narážet na každém kroku na odpadky ve škarpách. A zde platí známé pravidlo – jestliže okolo sebe lidé vidí všude odpadky, není jim tolik zatěžko k nim přihodit něco málo i ze své produkce. A naopak – pokud budeme udržovat naši obec čistou, snad to bude motivovat i ostatní k tomu, aby se svých odpadů zbavovali legálně. K tomu jistě přispěje i blížící se likvidace černé skládky v Lešanech.

Komentáře   

0 #5 M. Blažek 2013-04-12 14:53
Aha tak už jsem si ten článek přečetl celý :)
Citovat
0 #4 M. Blažek 2013-04-12 13:13
Dobrý den

já se zúčastním, rád bych ale věděl zda ta brigáda bude i v Anglickém resortu a okolí (zúčastnil bych se tedy tam)
Citovat
+4 #3 Pavel Matoušek 2013-04-08 15:06
Mily usmevavy sousede, pred kritikou cehokoliv je treba si zjistit vsechna data kritizovaneho. V tomto pripade si staci na zacatku tohoto clanku precist jmeno jeho autora. ;-)
Citovat
+5 #2 Zdeněk Schneider 2013-04-07 22:23
Dobrý den usměvavý sousede.
Mrzí mě že jsme na sebe loni neměli štěstí a doufám že nám zůstanete věrný i tento rok. (Já osobně se zúčastňuji úklidů každoročně již 15let ať s mysliveckým sdružením či s obcí) =)
Citovat
-4 #1 Soused 2013-04-05 20:55
Dobrý den,

jsem zvědav zdali se účastníte i Vy úklidu obce. Minulý rok jste nebyl, takže ani letos se s Vámi asi počítat nedá že ? Zastavit se vyfotit pár snímků obci asi nepomůže. Kdyby jste raději pomohl a ne jenom tu psal nějaký plky, bylo by to rozhodně lepší. S pozdravem

Usměvavý soused
Citovat

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.