Pravidla

Inzertní rubrika portálu Nela.cz je určena pro soukromou i komerční inzerci. Inzeráty jsou členěny do rubrik. Ke každému inzerátu můžete přiložit až tři obrázky.

Pro vkládání inzerátů není potřebná registrace. Pokud však chcete mít možnost vložený inzerát později upravit či smazat, doporučujeme vám, abyste si předtím vytvořili účet.

Pravidla pro vkládání inzerátů:

  1. Inzerce se musí vztahovat k obci Nelahozeves. To znamená, že musí jít buď přímo o inzerenty z Nelahozevsi anebo se musí jednat o služby specificky zajímavé právě pro obyvatele Nelahozevsi nebo blízkého okolí (příklad: ve středu přijede do Nelahozevsi pojízdná prodejna laskomin). Předmětem inzerce může být samozřejmě i jakýkoliv objekt v Nelahozevsi (prodej/koupě/pronájem nemovitostí).
  2. Komerční inzerce se nesmí tvářit jako inzerce soukromá.
  3. Je zakázáno vkládat inzeráty, jejichž obsah je v rozporu se zákony či dobrými mravy.
  4. Je zakázáno inzerovat služby, které fungují na principu letadel (podstatou těchto programů je provize pro inzerujícího uživatele za každého dalšího, kterého přivede).
  5. Inzerujte pouze do vhodných sekcí. Správce je oprávněn váš inzerát přesunout do vhodnější sekce, pokud je zjevně nevhodně zařazen. Pokud vám chybí sekce pro váš inzerát, napište na info@nela.cz.
  6. Inzerujte v rozumné míře. Zjevné zahlcování rubrik týmž inzerentem je zakázáno.
  7. Inzerujte jednu věc do jedné sekce pouze jednou.
  8. Je zakázáno vkládat animované obrázky.
  9. Inzeráty musí být v českém nebo slovenském jazyce. Text inzerátu musí dávat smysl a musí obsahovat nějaký kontakt na inzerenta.

Správce je oprávněn smazat inzerát porušující výše uvedená pravidla. Správce je dále oprávněn znemožnit přístup uživatelům, kteří vážným způsobem či opakovaně poruší výše uvedená pravidla, a to například zablokováním registrace nebo IP adresy. Pokud si nejste jisti, jak postupovat, abyste tato pravidla neporušovali, napište na info@nela.cz.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.