I v roce 2016 spolu ukliďme Nelahozeves

P1420013
V sobotu 9. dubna 2016 pořádá obec Nelahozeves, ve spolupráci s obecními spolky, již tradiční jarní brigádu na úklid obce. Týká se všech částí naší obce (tj. i Podhořan, Hleďsebe, Lešan)!

Sraz všech dobrovolníků (s výjimkou Resortu – info viz níže) bude v 8.30 hodin před hasičárnou pod zámkem, kdy dojde k rozdělení stanovišť a pytlů na odpad. Odvoz sesbíraných odpadů bude zajištěn.

Organizované skupinky, které se plánují do akce zapojit, se mohou předem dohodnout s panem Šimkem a vyzvednout si u něj příslušné vybavení. Prosíme o nahlášení místa, které si vezmete pod patronát!

Kontakt - pan Šimek: 775 778 462

Pro obyvatele „horního“ Resortu platí následující vzkaz:

Pojďme se přesvědčit a ukázat, že také obyvatelům Resortu záleží na prostředí, kde žijeme, a podpořme všechny, kterým na životním prostředí záleží. Sraz bude 9. dubna 2016 v 9.00 hodin v Resortu „u nástěnky“. Zde dojde k doladění organizačních detailů a rozdělení úkolů.

Jiří Michal

Pracovní oblečení a pomůcky (hlavně rukavice) s sebou!

Vzhledem ke zvýšenému počtu aut projíždějících naší obcí doporučujeme rovněž vybavit se výstražnou vestou.

Děkujeme za účast.

Olga Riegertová, Zdenek Schneider
komise pro životní prostředí

Reportáž z loňské úklidové brigády: Společně jsme uklidili obec (28. dubna 2015)

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.